Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

sosyal ağ kullanımı

Hekimlerin Sosyal Medya Yaklaşımları

08 December 2014 17:29 |

Kantar Media‘nın 2013 yılında yaptığı Sources & Interactions Study başlıklı araştırmaya göre, doktorların %36’sı herhangi bir sosyal medya ağını kullanmazken %64’lük bir oranın da en az bir sosyal medya ağını kullandığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz yıl doktorların %13’ü profesyonel sosyal ağ, tüketici sosyal … Read More

Hekimlerin Sosyal Medya Yaklaşımı

24 October 2014 14:35 |

Sosyal medya, doktorlar için yalnızca uzmanlık alanlarındaki uygulamalarını genişletmeye yarayan bir araç değil; aynı zamanda, hastalarının bu gelişmelerden rahatlıkla haberdar olmasını sağlayacak önemli bir yol. Bu nedenle günümüzün doktorları sosyal medyadan daha çok yararlanıyorlar.

Doktorlar, meşgul oldukları ve ilgilendikleri çeşitli … Read More

Facebook’un Doğal Afet Anları için “Güvenlik Kontrolü” Özelliği

17 October 2014 18:38 |

Sosyal paylaşım sitesi Facebook’un sunduğu yeni özellikle kullanıcılar doğal afet esnasında aileleri ve sevdikleriyle iletişim kurabilecek. Sosyal medya devi Facebook, sahip olduğu bu özelliği sayesinde kullanıcıların doğal afet öncesi ya da sonrası sevdikleriyle bağlantı kurmalarını kolaylaştıracak.

Facebook’un “Güvenlik Kontrolü” özelliği … Read More

Facebook, Psikolojik Bağımlılığı Nasıl Arttırıyor?

17 October 2014 13:27 |

Facebook, dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi ve aynı zamanda da en çok ziyaret edilen web sitelerinden biri olma özelliğini sürdürüyor. Gizlilik uygulamaları ve reklam çabaları ile bir çok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratsa da, site uzun zamandır yavaşlama belirtisi göstermemektedir. … Read More

Sosyal Hastaların 3 Tipi

22 August 2014 14:30 |

4 farklı eyaletteki 42 sosyal hastayla ilgili fibromiyalji, hemofili, MS ve astım hastalıkları New Solutions Factory tarafından incelendi. Katılımcılara detaylandırmaları için yönlendirilen pek çok soru açık uçluydu, hasta cevapları ise oldukça ilginçti.

Hastaların %52’si etkin paylaşımcı. Söylediklerine göre, eğer paylaştıkları … Read More