Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Hakkımızda

Türkiye sağlık ve ilaç sektörünün sosyal medya ve dijital teknolojiler haber merkezine hoş geldiniz!

Tek Doz Dijital, gün geçtikçe sağlık ve ilaç sektörünü daha da yakından ilgilendiren dijital teknolojiler ve sosyal medya uygulamalarını anlık olarak takip edip, sizlerle buluşturma amacıyla kurulmuş kolektif bir platformdur. Bu yeni teknolojiler; sağlık iletişimi, sağlık hizmetleri pazarlaması, ilaç pazarlaması, kurumsal iletişim, sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda zaten kullanılmakta. Gelecekte bu kullanımın daha da artacağını öngördüğümüzden, haberdar etme ve bilinçlendirmenin yanında, bazı konuları tartışmaya açmak da hedeflerimiz arasında.

Tek Doz Dijital’i kendi alanında eşsiz ve değerli kılan en önemli yönü, ne global alandaki gelişmeleri sizlerle anında buluşturması, ne de bu alanda özgün ve düzenli Türkçe içerik sunan tek yapı olmasıdır. Gerek içerik sağlama, gerek çıktığımız yolda danışmanlık sağlama, gerekse ürettiğimiz bilgiyi paylaşma konularında kendilerini ekipten biri olarak gören değerli akademisyenler, sağlık ve ilaç sektöründe çalışan profesyoneller, tıp doktorları, eczacılar, reklamcılar, üniversite öğrencilerinin değerli katkısı, Tek Doz Dijital’i kendi alanında eşsiz ve değerli kılıyor.

Tek Doz Dijital, halen genel yayın yönetmeni ve editörü olan Dr. Sertaç Doğanay tarafından 2012 yılı ekim ayında kuruldu. Bu alanda okuyan, düşünen, çalışan ve kalemine güvenen herkesin katkısına açık bir platformdur.

Tek Doz Dijital, 2013’ün haziran ayında Hürriyet Gazetesi’nin bloglara ve web sitelerine sunduğu hizmet olan, Bumerang network’e platin üye olarak dahil olmuştur. Katıldığı tarihten bu yana yayınlarını o ağ üzerinden de sürdüren blogumuz bağlı olduğu ağ sayesinde dönem dönem reklam yayınlamaktadır. Değerli okuyucularımızın bilgisine sunuyoruz.