Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

9. Pharma Power Conference 19 Şubat’ta Gerçekleşecek

9. Pharma Power Conference 19 Şubat’ta Gerçekleşecek
Alperen Sözen

İlaç sektörünün her yıl büyük dikkatle izlediği Pharma Power Conference bu yıl kapılarını 9. kez açıyor. Sektör yöneticilerini, uzmanları ve akademisyenleri bir araya getiren konferansa, bu yıl da yoğun katılım bekleniyor. Ülkemizin ilaç ve sağlık sektörünü ilgilendiren en önemli toplantılarından olan konferans hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Konferans hakkındaki bültende ise şu ifadelere yer verildi:

Tüm ilaç ve sağlık dünyasını bir araya getiren, sektörün ve sektör çalışanlarının gelişimine ve ilerlemesine önemli katkılar sağlayan Pharma Power Conference, sizlerden aldığı destekle 8 yılını geride bıraktı. İkinci 5 yıllık evresinde bulunan konferansımız, kapsamlı içeriği, bilgilendirirken eğlendiren yapısı ve farklı etkinlikleri ile her yıl daha büyük katılımlarla gerçekleşiyor. 

19 Şubat 2015’te düzenlenecek 9. Pharma Power Conference’da 12 Genel Müdür, 17 Yönetici, 6 Akademisyen ve Uzman bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Yönetim, liderlik, pazarlama, satış ve kişisel gelişim alanlarından özenle şeçilmiş konular ve uygulamalar, ilaç ve sağlık dünyasında kalıcı izler bırakmanın yollarını gösterecek. 

EDUWORKS tarafından Sheraton İstanbul Maslak Otel’de düzenlenecek konferansta, Abbott Yönetim Ekibi Temsilcisi ve İlaç Bölümü Genel Müdürü Gamze Yüceland, Sandoz Türkiye Genel Müdürü Hakan Atay, Medicalpark Kuzey Medikal Genel Müdürü Mehmet Şaban Dilmaç, Merck Türkiye Genel Müdürü Şehram Zayer, Drogsan Genel Müdürü Dr. Ersan Küçük, Liv Hospital Genel Müdürü Meri İstiroti, Actavis Genel Müdürü Ali Toker, Biofarma Genel Müdürü Serdar Sözeri, Daiichi Sankyo Genel Müdürü Dr. Hayri İlker Özbay gibi 30’u aşkın önemli konuşmacı bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.
pharma power conference

 

Submit a Comment