Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

IMS Health

İlaç Firmalarının, Sosyal Medyada İşleri Gittikçe Kolaylaşıyor

17 March 2016 17:32 |

IMS Health bugün, yaşam bilimi üzerine çalışan firmaların, hastaların ve sağlık hizmeti veren kurumlarla, sosyal medyada etkileşime geçmesini sağlayan, IMS Health AETracker adlı Hootsuite uygulamasını tanıttı.

Uygulamaya şu andan itibaren Hootsuite App Directory üzerinden ulaşılabiliyor. AETracker ve IMS Health’in gelişmiş tanımlama sistemini kullanan uygulama, ürün şikâyetlerini ve … Read More

İlaç Sektöründe Sosyal Medya Taktikleri

10 June 2014 13:07 |

IMS Health‘in, son zamanlarda yaptığı çalışmalarda sosyal medyanın sağlık hizmetlerinde hastaların rollerini nasıl değiştirdiğini ve ilaç endüstrisinde yaşanan bu derinlemesine etkileşimin önündeki engellerin üstesinden nasıl gelebileceğini gözlemliyor.

Sosyal medya şüphesiz ki; örgütler, topluluklar ve bireyler arasındaki süregelen iletişimi önemli ve … Read More

Apple Medikal Cihaz Uzmanlarını İşe Alıyor

27 January 2014 12:15 |

Dünya teknoloji devi Apple, sağlık alanında kullanılabilecek yeni patentleri satın alarak sağlık sektörü içinde kendinden uzun bir süre söz ettirmişti. Yakın bir zamanda kendi cihazlarını sorunsuz bir şekilde çalışan kalp ritmi ölçer sensörlerle donatmak isteyen Apple, bu sensörleri geliştirerek, akıllı … Read More

2014 Yılında Muhtemel Sağlık Hizmetleri Trendleri

02 January 2014 14:37 |

Sağlık bilişimi sürekli olarak yeni gelişmeler yaşadığından dolayı, 2014 yılında hangi trendin daha büyük bir etkisi olacağını tahmin etmek oldukça zor oluyor. Yine de kullanıcı alışkanlıkları araştırmalarına ve dijital – teknoloji gelişmelerine göz atarak bazı trendlerin öne çıkacağını söylemek mümkün.

Read More