Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

İLK YAZI

İLK YAZI
Dr. Sertaç Doğanay

Merhaba,
Tek Doz Dijital’in ilk yazısını yazacağım günü, yaklaşık 3 aydır heyecanla bekliyordum. Bundan tam 3 ay önce, sağlık ve ilaç sektörünün profesyonelleri ile sektörün, dijital mecralar, mobil teknolojiler ve elbette sosyal medyayı nasıl daha etkin kullanabileceğine dair keyifli bir sohbetin ortasındayken konu bu alanda Türkçe içerik sağlayan bir kaynağın bulunmadığına geldi. Kolektif bir platform olan Tek Doz Dijital’in tohumları işte o gün atıldı.

Gerek web sitesinin tasarımı, (basiti yapmak daha zormuş, bunu bir kez daha tecrübe ettik), gerek editör ve konuk yazar kadromuzu belirleme, gerekse içerik üreteceğimiz konu hakkında kaynak araştırma ve takip sistemimizi kurma aşamaları beklediğimizden de uzun sürdü.
13 Eylül 2012’de Twitter hesabımızdan güncel haber ve makaleleri paylaşmaya başladık. Oldukça kısa bir sürede 1.000 takipçi sayısına ulaştık. Bugünden itibaren global alanda sağlık ve ilaç sektörünün kullanmaya başladığı dijital ve mobil uygulamaları, yürüttüğü sosyal medya aktivitelerini, günlük olarak ve Türkçe paylaşmaya başlıyoruz. Yazarlarımızı çok kısa bir süre içerisinde sizler de yakından tanıyacaksınız. İlk günden belirtelim; Tek Doz Dijital kolektif bir platform. Sizlerin katkılarıyla zenginleşecek ve büyüyecek bir mecra. Yazılarımıza getireceğiniz yorumlar, yazmamız için bizlerle paylaşacağınız değerli içerik ve elbette ürettiğimiz içeriği arkadaşlarınızla paylaşmanız, hızımızı da etkimizi de arttıracak. Bununla da kalmayıp, konuk yazarımız olarak bizleri onurlandırmak isterseniz, sizinle tanışmayı çok isteriz.
Bize ulaşmak için arzu ederseniz Twitter Hesabımızı, arzu ederseniz tdd@socialtouch.com.tr e-posta adresimizi kullanabilirsiniz.
Tek Doz Dijital ekibi adına,
HOŞGELDİNİZ !

Previous Story

There are no older stories.

Comments

 1. Hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olmasını dilerim

 2. inalcan güleç

  Sertaç Bey,

  Sayfanızı ziyaret edebilmek çok güzel bir duygu. Emeklerinize sağlık, başarılarla dolu bir platform olmasını diliyorum.

  Saygılarımla,
  inalcan

  • Dr. Sertaç Doğanay

   Sevgili İnalcan, nezaketin ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim, selamlar :)

 3. Seray Öney Doğanyiğit

  Sertaç bey ;

  Tebrik ederim ve bu alanda başarılarınızın devamını dilerim…

 4. Onur Kadayıf

  Güzel ekibinizle daha nice güzel işler çıkarmanız dileğimle, hayırlı olsun.

 5. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim :)

 6. Yusuf TUHTA

  Bu alanda büyük bir boşluğu dolduracağınız inancı ile hayırlı, uğurlu ve bol kazançlı olması dileklerimle

 7. Cansev SAĞIROĞLU

  Sağlık sektöründeki ilginç gelişmelerden haberdar olmak ve -dilerim- ülkemizde de uygulanabilirliğini sağlamak adına, büyük bir uğraş vermenizi yürekten kutluyorum. Emekleriniz gerçek değerini bulsun; uğurlu, başarılı, bol kazançlı olsun.

  • Dr. Sertaç Doğanay

   Merhaba Sayın Sağıroğlu,
   İlginiz, desteğiniz ve nezaketiniz için çok teşekkürler, sevgiler.
   Dr. Sertaç Doğanay

Submit a Comment