Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

#SocialTouching Party Vol.5, Kanserle Dans Derneği ile El Ele

#SocialTouching Party Vol.5, Kanserle Dans Derneği ile El Ele
Nihal Yormaz

28 Kasım 2015, Cumartesi akşamı Kolektif House’da gerçekleşen #SocialTouching Party Vol. 5 150 misafirini ağırladı. Katılımcıların büyük çoğunluğu, tüm partilerde olduğu gibi sağlık ve ilaç sektörü çalışanlarıydı. Bu partinin #SocialTouching Party zincirinden bir farkı vardı ki o da; “Kanserle Dans Derneği ile birlikte eğleniyoruz!” mottosu ile gerçekleşmiş olması. Hediye çekilişlerinin ve tüm geliri Kanserle Dans Derneği’ne bağışlanacak bir de açık arttırmanın olduğu partide, toplamda 24 adet hediye ve 2 farklı açık arttırma yapıldı. Ücretli olarak katılım gösterilen çekiliş ve açık arttırmada toplamda 10.000 TL üzerinde bir meblağ toplanarak Kanserle Dans Derneği’ne bağışlandı.

Otohaus’un resmi sponsor olduğu partide, Listelist.com dijital medya ve iletişim sponsoru, Consys ışık ve ses sponsoru, Eloysis ise kaypad sponsoru olarak partide yer aldı.

Parti hediyeleri ise şu şekilde;

Screenshot (8)Saat 21:00 – 02:00 saatleri arasında gerçekleşen parti sınırsız catering hizmetinin yanı sıra vale ve vestiyer hizmetini de ücretsiz olarak davetlilerine sundu. Özel DJ şovları ise partiye renk getiren bir başka nokta olarak hafızalara kazındı.

Submit a Comment