Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Tek Doz Dijital 1 Yaşında!

Tek Doz Dijital 1 Yaşında!
Dr. Sertaç Doğanay

Bundan tam bir sene önce, pek çoğuna göre bir bilinmezin, bazılarına göre boş bir hayalin peşinde koşarak sevgili ekibimle birlikte düğmeye basıp Tek Doz Dijital’in ilk yazısını yayınlamıştım. 12 ay sonunda akla pek de yatkın olmayan sonuçlara ulaştığımızı söyleyebilirim…

En Uzman Blog

Kasım 2012’de sadece sağlıkta dijital pazarlama ve sosyal medya alanında değil, dijital ve sosyal medyanın genelinde de günlük haber ve makale blogu / sitesi sayısı iki elin parmakları kadardı. O günlerde bir hedef koymuştuk kendimize: Birinci senemizin sonunda 500 içerik sayısını geçecektik. Elbette bu içeriklerin hiçbiri derme çatma içerikler olmadı, buna gelecekte de izin vermeyiz.

Bazı yazılarımız, bu alanda yazılmış en geniş kapsamlı incelemeleri içermekteydi (internet dünyasında serisi).

Şimdiye kadar tam zamanlı editörlerimiz de dahil 29 kişi bu platforma bilgi, fikir ve tecrübeleriyle katkıda bulundular. Zaten Tek Doz Dijital’in en büyük zenginliği de buradan geliyor.

Aşağıdaki infografikte göreceğiniz gibi, birinci yıl sonu itibariyle sizlerle, dijital sağlık, sağlık ve ilaç sektörünün dijital pazarlama aktiviteleri, sosyal medya kampanyaları, mobil sağlık ve e-hasta başlıkları altında en güncel haberleri ve gelişmeleri içeren 510 yazı paylaştık. Öyle ki, ilaç sektöründe pazarlamanın kitabını tekrar yazacak olan bazı gelişmeleri, bu işlerin merkezi ABD’deki haber sitelerinden önce bizden öğrendiniz, mesela IMS Health’in Semantelli’yi satın almasını.

Şu an itibariyle gerek orijinal Türkçe haliyle, gerekse Google Translate aracılığıyla 9 ülkeden düzenli olarak bizi takip eden okuyucularımız mevcut. Hatta Japonya’nın en büyük iki dijital sağlık firmasından SMS’in CEO ve iş geliştirme direktörünün geçtiğimiz Mayıs Ayı’ndaki Türkiye ziyaretlerinde ofisimize misafir olmalarını sağlayacak kadar güncel ve güçlü içerik ürettiğimizi sizinle paylaşayım.

Seneye bu zamanlar ekibimle beraber, sizlerle taze içeriğin ötesinde başka projeleri konuşmayı umuyorum, nihayetinde daha yolun başındayız.

Bizi okuduğunuz, içeriğimize yorum yaptığınız, Facebook’ta beğenip Twitter’da retweetlediğiniz için, daha çok kişiye ulaşmamızı sağlayan tüm desteğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz.

İnfografik Tek Doz Dijital

Submit a Comment