Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Akıllı Yastık ZEEQ ile Artık Daha Rahat Uyuyacaksınız

Akıllı Yastık ZEEQ ile Artık Daha Rahat Uyuyacaksınız
Emre Karagöz

Hayatımızın yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiriyoruz ve hepimizin bildiği gibi uyku kalitesi, ertesi gün nasıl hissettiğimizi ve o günkü enerjimizi de doğrudan etkiliyor. Kaliteli bir uyku arayanlar ise daha iyi bir yastık arayışına giriyor. Rem-fit tarafından üretilen yeni akıllı yastıklar artık bu arayışa bir son verecek.

ZEEQ adıyla piyasaya sürülen akıllı yastıklar, uyku izleme ve horlama alarmı başta olmak üzere birçok özelliği bünyesinde barındırıyor.

ZEEQ yastıkları, dışardan normal bir yastık gibi görünse de aslında uzaktan kumanda ile yönetebilen bir yastık olma özelliği taşıyor. Ayrıca, içindeki elektrik bileşenlerden dolayı normal bir yastıktan çok daha ağır fakat bu durum ZEEQ yastıklarını rahatsız yapmıyor aksine yastığın yüzeyi ve içeriği yastığın çok daha rahat olmasını sağlıyor. Yastık kılıfının sıcaklığının ayarlanabilir olması da bu akıllı yastığı ön plana çıkaran özellikler arasında.

ZEEQ’i kullanmaya başlamadan önce IOS veya Android’ten ZEEQ uygulamasını indirebilir; sonrasında ise bluetooth aracılığıyla yastığınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

KAYNAK: MEDGADGET

Submit a Comment