Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dijital Sağlık Trendleri Bültenine Sponsor Olun

Dijital Sağlık Trendleri Bültenine Sponsor Olun
Dr. Sertaç Doğanay

2012 yılı Ekim ayından beri yayımlanan ve Ekim 2014 itibariyle 2. yaşını dolduran Sağlık ve İlaç Sektörüne Özel Dijital Trend Analizi, Türkiye ve dünyada sağlık ve ilaç sektörünün dijitalle buluştuğu projelerden, ve dijital sağlık trendlerinden haberlerin derlendiği ilk ve tek bülten olma özelliği taşıyor.

Yayınlandığı ilk günden beri, sağlık ve ilaç sektörünün dijitalin nabzını tutan analiz; üye olan herkese ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Pazarlama ve iletişim yöneticilerinin dijital projelerinde karar alma mekanizmalarına da değer ve hız katan trend analizi, her ay ortalama 3.000 kişi tarafından okunuyor.

Sektör liderlerinin neler yaptığından haberdar olabileceğiniz bu analiz, aynı zamanda yürüttüğünüz projeleri duyurmak ve hatta potansiyel müşterilerinize ulaşmak için de oldukça etkili bir araç. İlaç ve sağlık sektöründeki yöneticilere, doktorlara hizmet veren her firmanın sponsor olabileceği bültenin daha önceki versiyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsor olmak için, bize info@socialtouch.com.tr, Facebook üzerinden ve 0216 999 01 57 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Submit a Comment