Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Deloitte

Mobil Teknoloji, Sağlık Sektörünü Yeniden Şekillendiriyor

06 August 2014 16:24 |

Akıllı telefonlar yalnızca en iyi arkadaşınız değil. Aynı zamanda kişisel antrenörünüz, koçunuz, tıbbi laboratuvarınız, hatta neredeyse doktorunuz haline geldi. Dijital Sağlık, artık teknoloji sektörünün en önemli anahtar konularından biri. Sağlık sorunları ve temel sorunlarla ilgili çözüm yolları bulmak isteyen sektörün … Read More

Dijital Sağlık Trendleri 2013 Almanağı

10 January 2014 13:11 |

Bir yıldır Tek Doz Dijital’in katkılarıyla, Social Touch olarak hazırladığımız Sağlık ve İlaç Sektörünün Dijital Trendleri adlı bültenimizin bu ayki derlemesinde 2013’e dijital ve sosyal medya alanında sağlık sektörüne damga vuran haberleri sizler için yeniden gözden geçirdik.

Dijital Sağlık Trendleri … Read More

Elektronik Sağlık Kayıtları ve Doktorların Memnuniyeti

02 July 2013 10:45 | 2

Şimdiye kadar yapılan pek çok araştırma ve anket çalışması, pek çok doktorun artık elektronik hasta kayıt sistemlerini yaygın bir şekilde kullandığını göstermektedir. Bu sistemlerden memnuniyet oranları farklı olsa dahi, sağlık uzmanlarının geneli sistemi faydalı ve pratik bulmaktadır.

Sağlıkta Sosyal Medya Artık Daha Popüler

01 March 2013 17:04 | 1

Değişim/gelişim hızının her geçen gün daha da arttığı bir çağda yaşıyoruz. İnternet ise ‘en doğru ve yeni bilgiye’ olabilecek en hızlı şekilde ulaşmakta önemli bir kurtarıcımız. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki kadınlar, yaşlılar, hasta yakınları internette sağlık alanında araştırma yapanların başında … Read More

2012’deki Sağlıkla İlgili En İlginç Tespitler

27 December 2012 18:00 | 2

Yine bir 2012 yazısıyla daha karşınızdayız. Sağlık sektörüyle ilgili akıllarda neler kalmış ya da en çok gündem yaratan söz neydi diye araştırdığımızda karşımıza çıkan sözleri sizler için derledik.

1. “Fitness uygulamalarının telefonumda olması beni bir atlet yapmaz.” Dr. Harry … Read More