Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

hasta bakım

AthenaHealth, Hasta Bakım Platformu Patient IO’yu Satın Aldı

30 August 2016 15:18 |

Bulut tabanlı elektronik hasta kaydı, tatbik idare yazılımları ve toplum sağlığı hizmetleri veren AthenaHealth, hasta bakım koordinasyon platformu Patient IO‘yu (eski adıyla Filament Labs) satın aldı. Anlaşmanın mali detayları ifşa edilmedi.

Resmi açıklamaya göre anlaşma sonunda bünyeye katılan Patient IO, AthenaHealth’in … Read More

ClearCare Evde Hasta Bakım Platformuna Yeni Özellikler Ekleyeceğini Duyurdu

26 August 2016 15:00 |

Evde hasta bakımı üzerine yazılımlar geliştiren ClearCare yaptığı son fonlama kampanyasında 60 milyon dolar para topladı. Kampanya sektörün yatırımcı devlerinden Battery Ventures önderliğinde yürütüldü. Firmadan gelen resmi açıklamaya göre elde edilen bu parayla yeni stratejik platformlara geçiş yapılacak.

ClearCare’in platformu evde bakım hizmeti … Read More

Caremerge Yaşlıların Elinden Tutmaya Devam Ediyor

14 July 2016 15:19 |

Bakım evleri için koordiansyon yazılımları geliştiren Chicago merkezli Caremerge, Insight Venture Partners tarafından yürütülen fonlama kampanyasında $14 milyon topladı. Kampanyaya Grazyny Kulczyk, Cambia Health Solutions, Ziegler LinkAge Longevity Fund, GE Ventures ve Arsenal Venture Partners gibi eski yatırımcılar da katıldı.

Kendini “tedavi devamında kişi merkezli birleştirici” olarak tanımlayan şirket, … Read More

Caremerge Family Engagement Uygulamasıyla Yaşlı Aile Fertlerinizden Kopmayın

04 May 2016 15:41 |

Devrimsel iletişim ve hasta bakımı koordinasyon şebekesi Caremerge, geçtiğimiz gün yeniden tasarlanan uygulaması Family Engagement App‘i duyurdu. Ödüllü ve kullanımı kolay Family Engagement App, yaşlı bakım evlerinde yaşayan kişilerin aileleri için en iyi uygulamalardan biri. Temel olarak, kullanıcı kişinin bakım evindeki yakınlarını … Read More

Envera Health, Uzaktan Hasta Bakım Sistemleri Sektöründe Zirveye Oynuyor

04 May 2016 10:47 |

Richmond, Virginia merkezli hasta etkileşim şirketi Envera Health, Harbert Venture Partners ve Noro-Moseley Partners tarafından yönetilen, New Richmond Ventures da katıldığı fonlama kampanyasında 14 milyon $ topladı.

Envera Health, hasta bakım yönetimi, uzaktan hasta gözlemi, bakım koordinasyon çağrı merkezi, karar destek aygıtları, analiz … Read More