Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

intermountain

Budge Clinic Bulaşıcı Hastalıklar Hakkında Tele-Tıp Desteği Vermeye Başladı

14 October 2016 13:13 |

Logan Regional Hospital ve Murray’deki Intermountain Medical Center arasında yapılan bir anlaşma sayesinde bulaşıcı hastalıkların tele-tıp ile daha iyi tedavi edilmesi ve kontrol altına alınması sağlanacak.

Logan Regional’ın sahip olduğu Budge Clinic, bu hizmet sayesinde pek çok kişinin Salt Lake’de yaşayan bulaşıcı hastalık uzmanlarıyla görüntülü iletişime … Read More

Omada, AMA ve Intermountain Diyabete Karşı Birleşiyor

27 July 2016 16:20 |

San Francisco merkezli davranışsal sağlık firması Omada Health, American Medical Association (AMA) ile ortaklaştığını ve Intermountain Healthcare‘in yeni müşterisi olduğunu duyurdu. Bu gelişmeler ışığında Omada’nın diyabet önleme programı Prevent‘in Intermountain tarafından kullanılacağı söyleniyor.

Üçlüden gelen açıklamaya göre; bu girişim AMA’in diyabet öncesi farkındalığı arttırma … Read More

Yoğun Bakımdaki Hastalara Intermountain’dan Devrimsel Nitelikte Destek

25 July 2016 16:41 |

Intermountain Healthcare’in sıfırdan inşa ettiği ve boş bir depoda konuşlandırdığı tele-tıp platformu, tele-tıp ve uzaktan gözlem kavramlarını kökten değiştiriyor. Sağlık sisteminin geri kalanından ayrı şekilde bir depoda bulunan bu tele-tıp bakım programı, en iyi sağlık hizmetinin aslında hastadan uzakta verildiğini kanıtlıyor.

2014 yılında … Read More