Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

IT

Sağlık Sektörü IT Şirketi Imprivata, Thoma Bravo Tarafından Satın Alındı

14 July 2016 10:55 |

Lexington, Massachusetts merkezli sağlık IT ve güvenlik aygıtları geliştiren Imprivata, özel sermaye şirketi Thoma Bravo tarafından $544 milyona satın alınmayı kabul etti.

“Verdiğimiz hizmetlerin ve ürünlerin gelişimiyle pazar fırsatlarını kovalamak için artık daha güçlü bir pozisyondayız.” diyen Imprivata CEO’su Omar Hussain, … Read More

Büyük Verinin Sağlık Sektörüne Etkisi

13 July 2016 13:55 |

Girişimci seviyesinde büyük veri gizliliği, güvenliği ve idaresi için çözümler üreten PHEMI, geçtiğimiz gün Healthcare Big Data Warehouse in the Cloud adlı detaylı büyük veri raporunu yayımladı. Bulut tabanlı hesaplama firması ClearDATA ile beraber hazırlanan rapor, bulut temelli büyük veri depolarının sağlık organizasyonlarına nasıl faydalar sunabileceğini bizlere gösteriyor.

“Sağlık hizmeti organizasyonları, birbirinden ayrı … Read More

Elektronik Hasta Kayıtları ve Araştırmalar İçin 50 milyon£’luk Portal

24 February 2016 16:08 |

Great Ormond Street Hospital for Children NHS Foundation Trust, 50 milyon£ değerinde klinik araştırma ve hasta kaydı için bir portal tedarik etmeye hazırlanıyor.

Great Ormond Street’in tedarik edeceği servis, 2 gruba ayrılıyor. İlk grup elektronik hasta kaydı (EPR) sistemleri için, … Read More