Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Penn Medicine

Kalp Krizi Vakalarında Dijital Teknolojilerin Etkileri Artıyor

28 June 2016 15:37 |

Daha önce de pek çok kere yazdığımız gibi akıllı telefon uygulamaları ve diğer dijital teknolojilerin kalp krizi önleme potansiyelleri var. Özellikle mobil cihazlar, sosyal ve görsel medya kaynakları sayesinde hastalara çabuk erişilmesi kolaylaşıyor ve kişinin hayatta kalma şansı artıyor.

“Kriz anında saniyeler geçerken semptomların erkenden tespit edilmesi … Read More

Dreamit Health, 15 Yeni Projeye Destek Oluyor

28 March 2016 18:41 |

Philadelphia merkezli Dreamit Health, dijital sağlık alanında çalışan ve yeni kurulan 15 şirketin, bir sonraki destek programında yer alacağı açıklandı.

Daha önceki yıllarda programa sponsorluk yapan Penn Medicine ve Independence Blue Cross kuruluşlarına ek olarak, bu sene tıbbi cihaz üreten Zimmer … Read More

DreamIt Yeni Sınıfını 9 Proje ile Açıyor

21 July 2014 15:38 |

DreamIt Ventures, sağlık odaklı programı DreamIt Health başlamadan önce, bir sonraki sınıfı açıkladı. Independence Blue Cross ve Penn Medicine’in sponsor olduğu sınıfa katılan her proje, sağlıkla ilgili ürünler geliştirmek ve test etmek için ofis alanı, rehberlik hizmeti, ihtiyacı olabilecek kaynaklar … Read More

Penn Medicine Hekimler İçin Yeni Bir Uygulama Hazırladı

18 February 2014 15:27 |

Dijital alanın hayatımıza her anlamda dahil olduğu günümüzde, doktorların da işlerini kolaylaştırmak için tabletler kullandığı artık herkesçe biliniyor. Çeşitli uygulamalarla hasta kayıtlarına hızlı ve kolay ulaşım gibi faydalarının dışında, mobil cihazların pek çok kullanım alanı bulunuyor.

Pennsylvania Sağlık Sistemi Üniversitesi’ne … Read More