Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Everseat-Lyft Ortaklığı, Doktor Randevularınıza Zamanında Yetişmenizi Sağlıyor

Everseat-Lyft Ortaklığı, Doktor Randevularınıza Zamanında Yetişmenizi Sağlıyor
Kubilay Han Uluerim

Hastaların doktor randevusu ayarlamasını sağlayan bir uygulama ve web sitesi geliştiren Baltimore, Maryland merkezli Everseat, Rideshare şirketi Lyft ile anlaşma yaparak, kullanıcıların doktor randevularına zamanında ulaşımını sağladığını açıkladı. Bu teknolojiye göre, Everseat uygulamasından randevu aldıktan sonra, kullanıcılar Lyft veya Lyft plus kullanarak bir araç seçebilecek. Uygulama sayesinde, kullanıcı kişi, hizmetin ücretini öğrenebilecek ve şoförün tahmini varış süresini görebilecek.

“Erişilebilirlik karışık bir kavram. Everseat, son teknolojilere sahip ortaklarla anlaşarak etkili olmaya devam edecek. Lyft ile yaptığımız ortaklık, buna mükemmel bir örnek.” diyor Everseat CEO’u Jeff Peres.

Everseat, yakın bir zamanda Boston’daki Beth Israel Deaconess Medical Center‘ı da müşteri listesine ekledi. BIDMC, Everseat’in hizmetini dermatoloji, ortopedi, acı tedavisi, fiziksel terapi ve rehabilitasyon gibi birkaç alanda kullanıyor.

Everseat, geçtiğimiz sene yaptığı fonlama kampanyasından bu yana 4.5 milyon $ toplamış durumda ve 22 çalışanı var. Yatırımcaların çoğunu, ülkenin farklı yanlarında ve TEDCO’da çalışan doktorlar oluşturuyor.

Submit a Comment