Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Eski BP Healthcare Group CEO’su Datuk Chevy Beh’den Yeni Uygulama: BookDoc

Eski BP Healthcare Group CEO’su Datuk Chevy Beh’den Yeni Uygulama: BookDoc
Kubilay Han Uluerim

Sağlık hizmetleri kurumlarından biri olan BP Healthcare Group’un eski CEO’su Datuk Chevy Beh, doktorlar hakkında bilgi sahibi olma ve randevu işlemleri için yeni bir uygulama geliştirdi.

CEO koltuğundan kalktığından beri 6 geçen geçen 30 yaşındaki Beh, şimdiden yeni işlere girişerek sektördeki başarısını sürdürüyor ve karşımıza BookDoc adlı yeni uygulamasıyla çıkıyor. “Teknoloji sektörüne ilk günden atılacağımı söylemesem de, BP Healthcare Group’un 5 sene boyunca CEO’su olarak, pek çok yönden oldukça çılgınca bir büyümeye şahit oldum. Ve dijitale geçmediğim sürece sınırlanacağımı biliyordum. Daha fazlasını yapmak istedim” diyor Beh.

Halk için hâlâ çok yeni olan BookDoc, kullanıcılara güvenilir doktor ve uzmanlar hakkında veri tabanı sağlayan bir uygulama. Doktorlar uzmanlıklarına, konumlarına ve müsait olma durumlarına göre sınıflandırılıyorlar. Uygulama sayesinde kullanıcılar veri tabanına girdiği zaman, doktorların fotoğrafını, itimatnamesini, konuştuğu dilleri ve diğer bilgilerini görebiliyorlar.

smeb_to_110416_bookdoc_to1

Şirketin 15 kişiden oluşan bir ekibi, doktorların belgelerini kontrol etmekle ve gerekli mercilere gidip onaylamakla uğraşıyor. Uygulama, kullanıcıların ihtiyacı olan doktoru bulmasını ve randevu ayarlamasını sağlarken, içinde bulunan navigasyon düğmesi sayesinde, direkt olarak GPS uygulamasına bağlanabiliyor. Yakın zamanda GrabCar ile anlaştıklarını belirten şirket, bunu BookDoc’la birleştirdiklerini söylüyor ve seçilen hastanelerin adresinin direkt olarak GPS’te gözükeceği belirtiliyor.

Kullanıcıların genellikle 30-50 yaş aralığında olduğunu söyleyen Beh, Malezya’da en çok aranılan doktorların fizyoterapistler olduğundan bahsediyor.

Submit a Comment