Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Yeni Medikal Teşhis Uygulaması DocResponse

Yeni Medikal Teşhis Uygulaması DocResponse
Ceren Gülpınar

“DocResponse” medikal teşhis uygulaması ve web sitesi olma özellikleri ile iOS, Android ve Windows pazarlarının en son ve en iyi uygulamalarından biri. NewsWatch sunucusu ve teknoloji uzmanı olan Andrew Tropeano uygulama ve web sitesi ile ilgili merak edilen detayları ve hastaların doktor ziyaretlerini, bu uygulama sayesinde nasıl azaltabileceğini geçtiğimiz günler izleyenlerle paylaştı.

Araştırmalara göre ABD’de hastaların doktor ziyaretleri için yılda 565 milyar dolar harcama yapılıyor. Harcamaların %25’i gerekli görülse de 125 milyar dolardan fazlası aslında çok da gerekli olmayan durumlar için harcanıyor. Gereksiz harcamaların tümünü azaltmak ise geliştirilen bu harika uygulama ve web sitesi ile mümkün.

“DocResponse daha etkili ve verimli sağlık hizmeti sağlamak için geliştirildi.” diyen Doktor Torek Fahl, bu uygulamanın ofis ziyaretlerini yeniden canlandıracağını da ekledi. Uygulama seans sonunda hastaya en yakın ve en uzak ihtimallerle teşhisi söylüyor ve hastaya okuması için teşhislerle ilgili bilgilendirici içerikler sunuyor.

Uygulama ile ilgili videoyu aşağıdan inceleyebilirsiniz:

Submit a Comment