Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Apple Watch’u Beklemeye Devam

Apple Watch’u Beklemeye Devam

| On 04, Jun 2015

Apple’un Watch’un resmi sitesinden bugün yapılan açıklamaya göre; Haziran ayı sonunda Türkiye’de de satışa çıkması beklenen akıllı saat, aralarında Türkiye’nin olmadığı 7 farklı ülkede piyasaya sürülecek. 26 Haziran’dan itibaren satışa çıkacak ülkeler arasında İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan yer alıyor. Apple Watch’lar, Apple Online Store, Apple Store’lar ve belirli Apple yetkili satıcılarından satın alınabilecek.

Apple’ın Operasyon Başkan Yardımcısı Jeff Williams bugün yaptığı açıklamada; Apple Watch’u beklenenin çok üstünde gördüğü ilgi sebebiyle tahmin ettiklerinden fazla müşteriye ulaştırmanın heyecanını duyduklarını söyledi. Jeff Williams sözlerine şu şekilde devam etti:

“Apple Watch için gelen siparişleri karşılama konusunda oldukça önemli ilerlemeler kaydediyoruz ve bu nedenle de müşterilerimize gösterdikleri sabır için teşekkür ediyoruz. 42 mm Paslanmaz Çelik Space Black ile Space Black Link Bileklik modelleri hariç, Mayıs ayı içerisinde aldığımız tüm siparişleri önümüzdeki iki hafta içinde müşterilerimize ulaştıracağız. Bu süre zarfında Apple Store’larda bazı modelleri satışa sunmaya başlayacağız.”

Açıklamalardan da anlayacağınız üzere, akıllı saatlerimizde kullanmayı dört gözle beklediğimiz Apple Watch sağlık uygulamalarını, bir süre daha akıllı telefonlarımızda kullanmaya devam edeceğiz. Öyleyse sabırla beklemeye devam.

 

Submit a Comment