Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Çocuklar için Çevrimiçi Diş Fırçası

Çocuklar için Çevrimiçi Diş Fırçası
Yasemin Şahan

Çocuklara, dişlerini fırçalamaları gerektiğini öğretmek her zaman kolay olmayabilir. Kaliteli ve düzenli diş fırçalama diş sağlığı açısından önem teşkil eder. Bu nedenle hijyen metodları çocuklara öğretilmelidir.

Rainbow, diş fırçalama kalitesini ölçümleyebilen, çocukların kullanımına uygun şekilde tasarlanmış çevrimiçi diş fırçasıdır. Rainbow’un hareket algılayıcıları sayesinde kaydedilen her veri, kullanıcının ağız ve diş sağlığı hakkında karşılaştırmalı bilgi edinmesini ve diş fırçalama işleminde gelişme göstermesini amaçlıyor.

 

tif

Mobil aplikasyona Bluetooth teknolojisi ile bağlı olan çevrimiçi diş fırçası, kullanıcının diş fırçalama alışkanlıklarını analiz edip, diş hekimlerinin önerdiği iyi fırçalama teknikleri hakkında bilgilendiriyor. Çocuklarda ağız ve diş sağlığı ile ilgili farkındalık oluşturmayı amaçlayan Rainbow, düzenli kullanım sonrası çocuklardaki diş fırçalama alışkanlığı ve kalitesini gösteren bir grafik de oluşturuyor.

rainbow

Sağlıklı yaşam için inovatif çözümler üzerine çalışan İsviçreli firma VIGILANT tarafından, canlı renklerle tasarlanmış çevrimiçi diş fırçası 39 Avro’luk fiyatı ile çevrimiçi sağlık cihazları kategorisinde pazara girmiştir.

Submit a Comment