Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

DHS Turkey 2014’te Projenizi Sunma Şansı

DHS Turkey 2014’te Projenizi Sunma Şansı
Can Aytı

Geçtiğimiz yıl ikincisi düzenlenen Digital Health Summit Türkiye, bu yıl da sağlık dünyasının dijital yenilikleriyle geri geliyor. Bu yıl 17-18 Eylül’de Park Bosphorus Hotel’de yapılacak olan zirveye, sağlık sektörüne vizyon kazandıracak yeni dijital sağlık çözümleri ağırlığını koyacak.

PTMS Kurucusu, Dr. Kıvılcım Kayabalı, zirve hakkındaki düşüncelerini, “17-18 Eylül’de üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Digital Health Summit Turkey’de” yine geniş bir katılımla ve sağlık sektörüne vizyon kazandıracak yeni dijital sağlık çözümleri ile sizlerle birlikte olacağız. Dijital sağlık uygulamalarının sunduğu olanaklar sayesinde katılımcı, güçlü, farkındalığı artan hasta ve kullanıcı profili üzerinde odaklanacağız.” cümleleri ile belirtti.

Zirvede geçtiğimiz yıllardan ayrı olarak yeni bir etkinlik de yer alacak. “DHS Turkey 2014’de Sahne Senin Göster Kendini” adı altında yapılacak olan etkinlikte, girişimcilere sağlık sektörüne uyarlanabilir bir “dijital projeleri” olması halinde, yatırımcılar, sektör profesyonelleri, tedarikçiler ve çözüm ortakları ile buluşup, projelerini sunabilecekleri bir Start up paneli olacak.

Detaylı bilgi ve başvurularınız için DHS Turkey linkine tıklayabilirsiniz.

dhs 2014

Submit a Comment