Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dijital Sağlık Zirvesi’ne Geri Sayım Başladı!

Dijital Sağlık Zirvesi’ne Geri Sayım Başladı!
Onur Tuhta

 

DHS Turkeyİlki geçtiğimiz yıl gerçekleşen ve sağlık sektörüne dijital dünyayı tanıtan Digital Health Summit Turkey ikinci yılında da sektörün nabzını tutuyor.

Dijital kanalların sağlık sektöründe kullanımlarının ele alındığı zirvede bu yıl; doktor, hasta ve hastane arasında bağ kuran yeni nesil mobil uygulamalar konuşulacak.

Mobil gelişmelerle ilgili bilgilerin paylaşılacağı; bugünün ve geleceğin mobil uygulama modelleri akademisyenler, hekimler, hastane ve ilaç sektörü temsilcileri, eczacılar, ajans çalışanları, mobil operatör temsilcileri, uygulama ve yazılım firmalarının temsilcileriyle birlikte masaya yatırılacak.

Yine katılımcıların hayal gücünü genişletecek ve onlara ilham verecek paylaşımların olacağı Digital Health Summit, sağlık sektöründe geleceği gören ve merak eden sağlık profesyonellerinin kesinlikle kaçırmaması gereken bir fırsat.

Medya sponsorları arasında bulunmaktan gurur duyduğumuz bu organizasyonla ilgili tüm gelişmeleri Facebook ve Twitter kanallarımızdan takip edebilir ve Digital Health Summit Turkey resmi sosyal ağ hesaplarından gelişmeleri izleyebilirsiniz.

Digital Health Summit Turkey Twitter: @DHSTurkey

Digital Health Summit Turkey Facebook: /DHSTurkey

Digital Health Summit Turkey LinkedIn: Digital Health Summit Turkey

Submit a Comment