Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Doktorlar Artık Bir “Tık” Uzağınızda!

Doktorlar Artık Bir “Tık” Uzağınızda!
Nihal Yormaz

Medicopin.com, sahip olduğu son derece ilgi çekici özellikleriyle sağlık sektöründeki en gelişmiş dijital iletişim ve veri bankası konumunda olan platform. Modern iletişim teknolojilerinin sağlık alanında etkin bir şekilde kullanılması ilkesiyle hareket eden platform, gelecekte tıp alanında en yenilikçi örneklerinden biri olmaya aday.

Medicopin.com, Medicopin hizmeti ile hastalarına Amerika’nın saygın uzman doktorlarıyla karşılıklı görüşme ve onlardan ikinci medikal görüş alma imkanı sunarken Medihis hizmeti ile de son yıllarda önemi gittikçe daha fazla anlaşılan dijital medikal arşiv oluşturma imkanı sağlıyor. Türkçe dil seçeneği ve Türkçe konuşan destek ekibi ile Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşan Medicopin.com, Medihis servisi ile de sadece acil durumlarda hayat kurtarmayı ve tıbbi testlerin gereksiz tekrarını azaltmayı değil, erken teşhis ve koruyucu hekimlik hizmetlerini de yaygınlaştırmayı hedefliyor. Medicopin.com’un bir başka ilgi çekici özelliği de; Amerikalı uzman doktorları dünyanın neresinde olursanız olun evinize getiriyor olması.

Medicopin.com_3

Medicopin hizmetinden özellikle; sağlık durumlarının ve/veya sağlık raporlarının gözden geçirilmesi ve değerlendirilmesini arzu edenler, kendisine konulmuş olan teşhisi bir başka uzmanla tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyanlar, farklı tedavi alternatifleri önerilmiş olanlar, ameliyat ve benzeri önemli kararlar öncesinde ikinci bir değerlendirmeye daha ihtiyaç duyanlar, doktor ziyareti için yapacakları seyahat öncesinde doktorları ile görüşerek daha hazırlıklı olmak isteyenler ve yurt dışında yapılmış olan bir tedavi veya operasyon sonrası takip randevusunu kendi ülkelerinden dijital ortamda gerçekleştirmek isteyenler yararlanabilirler.

Submit a Comment