Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Dünyagöz Hastaneler Grubu Dijital ve Sosyal Medya Ajansını Seçti

Dünyagöz Hastaneler Grubu Dijital ve Sosyal Medya Ajansını Seçti
Dr. Sertaç Doğanay

1996 yılından bu yana toplumun her kesimine en yüksek standartlarda göz sağlığı hizmeti veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, dijital ve sosyal medya ajansını seçti. Branş hastaneciliği ile göz sağlığı alanında yeni bir dönem başlatan ve bu alanda lider konumda bulunan Dünyagöz Hastaneler Grubu, yurt içi ve yurt dışında toplam 23 merkezinde ilkeli bir sağlık hizmeti vermeye devam ediyor. Toplumu göz sağlığı, göz estetiği ve göz sağlığına katkıda bulunacak çalışmalar konusunda bilgilendirmek amacıyla dijital mecraları aktif şekilde kullanan Dünyagöz Hastaneler Grubu, sosyal medyada sağlık kategorisinde öncü ve lider konumunda bulunuyor.

Dünyagöz Hastaneler Grubu, dijital iletişim hizmetleri ve sosyal medya alanında yoluna Social Touch ile devam etme kararı aldı.

Social Touch, 2012 yılından bu yana sağlık ve ilaç sektörüne odaklanmış ilk ve lider dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı olma özelliğini koruyor. Halen ilaç sektörünün önemli firmalarına kurumsal bazda ve tedavi alanları bazında verdiği hizmetin yanında Türkiye’nin en büyük sağlık kurumlarına ve sağlık alanındaki pek çok STK’ya hizmet veriyor.

 

 

 

Submit a Comment