Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Duyulmamış 3 Diyabet Uygulaması

Duyulmamış 3 Diyabet Uygulaması

| On 29, May 2015

Akıllı teknolojiler çıktığından bu yana, diyabet hastaları için birçok uygulama geliştirildi. Akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı saatlerle uyumlu olan en yaygın uygulamalardan zaten haberdarız. Fakat bazı bilmediğimiz, duymadığımız fakat son derece faydalı 3 uygulama daha keşfettik ve sizlere de onların çalışma sistemlerinden bahsetmek istiyoruz.

1) VoyageMD: Seyahat etmek isteyen diyabet hastalarının hayatını kolaylaştırmaya yönelik bu uygulama Profesör David Kerr tarafından geliştirilmiş. Uygulama, tatile çıkmak isteyen hastalara, kalmak istedikleri yerler hakkında en son bilgileri tüm yönüyle aktaran bir sistem. Ayrıca bu yerlerde daha önce kalan diyabetlilerin yorumlarını da bulabileceğiniz uygulamada, yol tarifi, kontrol listesi, havaalanı prosedürleri ve tatil ürünleriyle ilgili birçok bilgiye, istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

15

2) ExCarbs: Bu uygulama insülin kullanan diyabet hastalarının kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir egzersiz programı. Mobil arayüzü de oldukça eğlenceli gözüken bu uygulama, diyabet hastalarının çok hoşuna gidecek.

3

3) diasend: Bu uygulama, şeker ölçüm cihazları, insülin pompaları ve mobil uygulamalarla ilgili bilgi alabileceğiniz bağımsız bir sistem. Uygulama aynı zamanda kullanıcılarına, Fitbit, Jawbone Up, Nike+ FuelBand, Moves ve Runkeeper gibi egzersiz uygulamaları için de link veriyor.

2

Submit a Comment