Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ims

İlaç Sektörüne Özel Sosyal Medya Platformu Geliyor

26 February 2014 13:10 |

Sosyal medya platformları ilaç sektörü içinde hızla gelişmeye devam ediyor. Bu gelişme ve kullanım oranlarındaki artışın farkına varan bir orta büyüklükteki ilaç firması, yalnızca ilaç sektörüne özel olmak üzere bir sosyal ağ platformunu hizmete açtı.

West Coast Pharmaceuticals isimli şirket, … Read More

Sağlık Hizmetleri Sağlayıcıları İçin Sosyal Medyaya Giriş

29 January 2014 11:00 |

Yeni IMS Sağlık Raporuna göre, dünyanın en iyi 50 ilaç firması kullanıcılarla sosyal medya üzerinden etkileşime geçmiyor. Bunların içinden sadece 10 firmanın üç kanalda (Twitter, Facebook ve YouTube) hesabı var. Yeni iletişim çağı için pek iyi bir başlangıç sayılmaz.

Firmaların … Read More

Dijital Sağlık Trendleri 2013 Almanağı

10 January 2014 13:11 |

Bir yıldır Tek Doz Dijital’in katkılarıyla, Social Touch olarak hazırladığımız Sağlık ve İlaç Sektörünün Dijital Trendleri adlı bültenimizin bu ayki derlemesinde 2013’e dijital ve sosyal medya alanında sağlık sektörüne damga vuran haberleri sizler için yeniden gözden geçirdik.

Dijital Sağlık Trendleri … Read More

Sosyal Medya Artık IMS Health İçin de Stratejik

06 May 2013 19:20 |

Başlığa baktığınızda bu sizin için çok şey ifade etmiyor olabilir. O zaman iki firmayı kısaca tanıtayım ve sosyal medyanın ilaç sektöründeki pazarlamacı ve satışçılar için de ne kadar önemli hale geldiğini beraber tartışalım.

IMS Health ile ilaç sektörüne girdiğim … Read More