Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

mdlive

Saint Luke’s Health System Tele-Tıp Dünyasına Girdi

21 July 2016 17:25 |

Tele-tıp hizmeti veren kurumlar arasına yeni katılan Saint Luke’s Health System, akıllı telefon uygulaması Saint Luke’s 24/7’ı tanıttı.

Florida merkezli MDLive Inc. tarafından geliştirilen ve desteklenen Saint Luke’s 24/7, hastaların pratisyen hemşire ve doktorlarla sesli ve görüntülü şekilde dijital ortamda görüşmesine olanak sağlıyor. Hastanın sigorta planına … Read More

Tele-Tıp Hizmeti Veren Kurumlar Ne Kadar Doğru Teşhis Koyuyor?

06 April 2016 15:30 |

8 lider tele-tıp şirketinin katıldığı bir araştırmaya göre, birkaç yaygın hastalık için, uzaktan video ve telefon görüşmelerinin aynı seviyede etkili olduğu sonucuna varılmış. 2 teknolojinin de webchat yönteminden daha iyi olduğu söylenirken, teşhislerin doğruluğu şirketten şirkete farklılık gösteriyor.

Journal of … Read More

Tele-Tıp Teknolojilerine Centura Health Cephesinden Katılım

15 March 2016 17:46 |

Colorado ve Kansas’ta sağlık hizmeti veren Centura Health Systems, çevrimiçi doktor ziyaretlerine olanak sağlayacak yeni bir mobil ve dijital sağlık sistemi geliştiriyor.

17 hastane ve 6000 sağlık personeli sahibi olan Centura, MDLive sistemini kullanarak, hastaların ve doktorların direkt olarak bağlantıya geçmesini … Read More

American Well’den Yeni Yazılım Geliştirme Kiti

26 February 2016 13:48 |

Geçtiğimiz günlerde tele-tıp şirketi American Well, hastanelerin, sigortacıların, perakandecilerin ve tıbbi yayımcıların kullanması için, çevrimiçi doktor ziyaretlerini telefon uygulamalarına uyarlamayı sağlayan, yeni bir yazılım geliştirme kiti (SDK) sundu.

SDK, şimdilik var olan American Well ortakları ve müşterileri için hizmete sunuluyor. … Read More