Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

American Well’den Yeni Yazılım Geliştirme Kiti

American Well’den Yeni Yazılım Geliştirme Kiti
Kubilay Han Uluerim

Geçtiğimiz günlerde tele-tıp şirketi American Well, hastanelerin, sigortacıların, perakandecilerin ve tıbbi yayımcıların kullanması için, çevrimiçi doktor ziyaretlerini telefon uygulamalarına uyarlamayı sağlayan, yeni bir yazılım geliştirme kiti (SDK) sundu.

SDK, şimdilik var olan American Well ortakları ve müşterileri için hizmete sunuluyor. Fakat şimdiden diğer müşteriler de sıraya girmiş durumda. ”SDK, tüketicilerin sağlık hizmetlerine erişimi için çok büyük bir değişiklik. Bu teknoloji sayesinde, telefon uygulamasına sahip herhangi bir sağlık hizmeti veren şirket, çevrimiçi doktor ziyareti özelliğini kendi programlarına uyarlayabilecek. Bu sayede hem marka sadakati hem de verimli hizmete kolay ulaşım sağlanacak” diyor American Well CEO’su Dr. Roy Schoenberg.

Bu yeni geliştirme kitinin, hasta portalları, sağlık planlama ve eczacılık uygulamalarına uyarlanabileceğini de öngördüklerini belirtiyor American Well. Halihazırda tele-tıp hizmeti verenlerden biri de Wallgreens ve MDLive ortaklığı. Bunlara ek olarak WebMD ve iTriage da, tele-tıp hizmetlerini kendi uygulamalarına dahil etmek istediklerini belirtiyor.

 

Submit a Comment