Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

pebble

Pebble Happiness App ile Mutluluğunuzu Koruyun

09 June 2016 17:23 |

Pebble, kullanıcılara alışkanlıkların ve günlük sıradan olayların ruh halini, enerjiyi ve sağlığı nasıl etkilediğini öğreten Happiness App adlı uygulamasını piyasaya sürdü. Açıklamaya göre, Pebble uygulamayı geliştirirken Stanford Üniversitesi ile ortaklaşarak çalışmış.

Happiness App, kullanıcılarını her saat uyarıyor (uyanma sürecinde) ve onlara enerji seviyesi … Read More

Pebble, Yeni Güncellemesiyle Uykunuza Daha Çok Önem Veriyor

12 May 2016 13:48 |

Aralık 2015 tarihinde uygulama pazarına giren Pebble Health, son güncellemelerle beraber yeni özelliklerine kavuştu.

Şirketin yeniden tasarlanmış ve güncellenmiş hali Stanford Üniversitesi araştırmacılarıyla ortaklaşarak geliştirilmiş. Eski haliyle uygulama, kullanıcının aktivitelerini takip ediyor ve otomatik olarak uyku aşamalarını tespit ediyordu. Elde … Read More

Çalışan Sayısını Azaltan Pebble, Dijital Sağlık Üzerine Yoğunlaşmaya Hazırlanıyor

25 March 2016 13:06 |

Akıllı saat firması Pebble, Tech Insider‘la yaptığı röportajda, iş gücünün %25’ini yani 40 çalışanını işten çıkardığını açıkladı.

Pebble CEO’su Eric Migicovsky’nin söylediklerine göre, girişim fonlarının azalması nedeniyle böyle bir karar verilmiş. Akıllı saatlerin gittikçe çoğaldığını göz önünde bulundurursak, bu kararın nedenlerini … Read More

Walkadoo ile Artan Adımlar

16 February 2016 14:28 |

Healthways’e bağlı MeYou Health’in yaptığı açıklamaya göre, şirketin çalışanlarına yaptığı Walkadoo deneyi sonuç vermiş durumda. Fitlinxx Pebble aktivite takip cihazlarının da kullanıldığı araştırmaya göre, deneye tabi tutulan şirket çalışanları, diğer gruplara göre 907 adım daha fazla adım atmış.

MeYou Health’in dediklerine göre, … Read More