Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

PwC

Avrupa Hastanelerinde E-Sağlık

28 May 2014 15:15 | 1

Avrupa Birliği ve PwC tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz mart ayında yayınlanan raporda, Avrupa Komisyonu’nun Dijital Ajanda’dan sorumlu Komiseri Neelie Kroes, birliğe bağlı ülkelerdeki sağlık kurumlarının e-sağlık konusunda vites arttırmaları gerektiğini belirtmektedir.

İzlanda ve Norveç ile 28 avrupa ülkesinde bulunan 1.800 sağlık kuruluşunda … Read More

Sağlık Hizmetleri Sağlayıcıları İçin Sosyal Medyaya Giriş

29 January 2014 11:00 |

Yeni IMS Sağlık Raporuna göre, dünyanın en iyi 50 ilaç firması kullanıcılarla sosyal medya üzerinden etkileşime geçmiyor. Bunların içinden sadece 10 firmanın üç kanalda (Twitter, Facebook ve YouTube) hesabı var. Yeni iletişim çağı için pek iyi bir başlangıç sayılmaz.

Firmaların … Read More

Mobil Sağlık Uygulamaları Araştırması

11 June 2013 17:02 |

Uluslararası danışmanlık firması PwC, Kanada’da mobil sağlık uygulamalarına ilişkin bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmanın sonuçlarına göre; yaklaşık üç Kanadalıdan ikisinin, kendileri ya da yakınları için mobil sağlık uygulaması kullandıkları ortaya çıkmıştır.

Bu araştırmaya dayanarak, PwC sağlık partnerlerinden Will Falk: “Kanadalılar … Read More

Kurumsal Facebook Hesaplarınızı Korumanın 5 Yolu

20 November 2012 16:29 |

Geçtiğimiz haftalarda Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimleri tüm dünyanın gündemindeydi. Daha önceki seçimde Obama’nın son derece iyi bir araç olarak kullandığı sosyal medya, geride bıraktığımız seçimlerde çok daha fazla kızıştı. Bunlardan bir örneği de Gaston Memorial Hastanesi‘nin sahte Facebook hesabının … Read More