Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Roche

GE Healthcare ve Roche Dijital Klinik Karar Destek Sistemi Geliştirmek İçin Güçlerini Birleştirdi

16 February 2018 13:47 |

GE Healthcare ve Roche, sağlık çalışanlarının daha etkili ve doğru kararlar verebilmesi için dijital “Klinik Karar Destek Sistemleri” tasarlamak ve pazarlamak için uzun dönemli, stratejik bir ortaklık içine girdiklerini duyurdu.

Hastaya özel verileri kullanarak teşhis ve tedaviye yönelik alınacak kararlar için değerlendirme, … Read More

Digi-Tech Pharma 2017 Konferansını Kaçırmayın!

03 January 2017 14:25 |

Digi-Tech Pharma 2017, bütün katılımcılarına ilaç sektörünün dijitalleşmesiyle ilgili son bilgileri verecek. 25-26 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek etkinlikte sektörün engelleri, yeni stratejiler, olay incelemeleri ve inovatif fikirlerin uygulanmasından bahsedilecek.

Bunlara ek olarak dijitalleşmenin engellerini aşmak için gerekli olan sosyal medya ve mobil stratejiler üzerine de … Read More

Roche, Diyabetle Mücadele İçin MySugr ile Ortaklığa Girdi

20 April 2016 14:46 |

İlaç şirketi Roche, diyabet uygulamaları geliştiren şirket mySugr‘a yatırım yaptıktan bir sene sonra, şimdi de birleşme ortaklığına gittiklerini açıkladı.

MySugr bir çok farklı uygulamayı bizlere sunuyor. Bunların arasında başta gelen uygulama, tip 1 ve tip 2 diyabet hastalarının kayıt tutma, çizelge … Read More

Diyabetevi “Uzmanına Sorun” Periscope Yayını

23 November 2015 15:11 |

Diyabetlilerin doğru ve güvenilir bilgilere ulaşmasını sağlamak amacıyla Roche Diagnostics tarafından kurulan Diyabetevi Facebook sayfası, Periscope üzerinden ilk canlı yayınını 13 Kasım Cuma günü saat 13.00’te Prof. Dr. Oğuzhan Deyneli ile gerçekleştirdi. 

Diyabetlilerin hayatlarına sağlayacakları faydalar hakkında farkındalık yaratmanın yanı sıra hastaların … Read More

İlaç Sektöründe Sosyal Medya Kullanımı

27 April 2015 17:19 |

Ogilvy CommonHealth Worldwide’ın paylaştığı yeni rapora göre; ilaç sektörünün kurumsal olarak sosyal medyaya katılımının hızla arttığı şu günlerde, sosyal medyayla entegre pazarlama yöntemleri de oldukça revaçta.

Rapor, şu iki noktayı birbirine bağlıyor:

  • Sosyal medya ortamında hangi ilaç firmaları başarılı?
  • Read More

Roche, Sosyal Medyada Social Touch ile Yoluna Devam Ediyor

13 March 2015 16:37 |

2010 yılından bu yana sosyal medyayı aktif olarak kullanan Roche, Mart 2015 itibariyle kurumsal sosyal medya hesaplarının yönetimini Social Touch ile yürütmeye karar verdi.

Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden olan Roche, Türkiye’deki yolculuğuna 1958 yılında başladı. Halen onkoloji, hematoloji, viroloji, diyaliz, transplantasyon, … Read More