Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Touch Surgery

Arttırılmış Gerçeklikle Yapılan Cerrahi Eğitimler Hızla Gelişiyor

11 January 2017 19:04 |

Mobil ameliyat simülasyonu platformu Touch Surgery, arttırılmış gerçeklik şirketi DAQRI ile ortaklaşarak yeni simülasyonlar geliştirdi.

Platforma eklenen bu son özellikle cerrahların sanal bir ameliyat odasında yeteneklerini geliştirmeleri mümkün oluyor. Temel hedef ise dünyanın her yerinde, yüksek kalitede cerrahi hizmete erişebilmeyi sağlamak.

“Cerrahları eğiten ve … Read More

Touch Surgery, Diz İmplantı Simülasyonları İçin Episurf ile Anlaştı

14 October 2016 11:29 |

Tıp öğrencilerinin ve cerrahlarının uzmanlaşmak istediği konularda sık sık pratik yapmaları gerektiğini hepimiz biliyoruz. Lakin bu pratikleri gerçek hastalar yerine sanal ortamlarda yapmaları tahmin edebileceğiniz gibi çok daha güvenli. Bu sektörde çalışmaları olan simülasyon temelli eğitim şirketi Touch Surgery, Episealer tıbbi … Read More

Ethicon Doktorları ve Tıp Öğrencilerini Eğitmek İçin Touch Surgery ile Ortaklığa Girdi

25 August 2016 13:13 |

Johnson & Johnson‘ın yan şirketlerinden Ethicon bir ameliyat eğitim uygulaması geliştirmek için sağlık teknolojileri platformu Touch Surgery ile anlaştı. Bu ortaklık sayesinde geliştirilecek ücretsiz uygulamayla dünyanın ücra köşelerindeki tıp personellerine yardım edilecek.

Bu uygulama, Ethicon’un ameliyat prosedürleri ve ürünleri geçmişiyle Touch Surgery’nin 3D eğitim … Read More

Yeni iPad Uygulaması Touch Surgery Hizmetinizde

28 February 2013 17:40 | 1

İOS cihazlarının uygulama marketi olan App Store için şimdiye kadar binlerce farklı uygulama geliştirildi. Ama özellikle sağlık uzmanları bu uygulamadan çok keyif alacaklar. iPad’in yeni uygulaması Touch Surgery ile tanışın! İnteraktif olarak cerrahi bir müdahaleyi adım adım nasıl yapacağınızı gösteren … Read More