Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Tumblr

Tumblr Ruh Sağlığı Problemlerine Çare Olmaya Devam Ediyor

31 August 2016 17:03 |

Geçtiğimiz yıllarda sosyal medya siteleri ruh sağlığına değinmek ve bu konuda aktif rol almak için çeşitli faaliyetlerde bulundular. Örneğin Facebook geçen sene kullanıcıların intiharı çağrıştıran depresif mesajları rapor etmesini sağlamıştı. Instagram ise beslenme bozukluğuyla ilgili terimlerin aratılmasını engellemeye çalışmış ama başarısız olmuştu.

Manhattan merkezli Tumblr ise … Read More

Hekimlere Sağladığı Faydalarla Sosyal Medya

09 December 2014 17:30 |

Doktorlar ve sağlık uzmanları için sosyal medya kullanımının faydaları, şu günlerde sıkça gündemde yer alan konulardan biri. Sosyal ağlar üzerinden etkili tavsiyelerde bulunmak ve beraberinde gelen geri bildirimlerin olumlu etkisi oldukça fazladır.

Bu nedenle aşağıdaki yazıda sosyal medya kullanımı konusunda … Read More

Pfizer, Tumblr’da Çalışanlarının Hikâyelerini Paylaşıyor

08 December 2014 16:14 |

Pfizer, çalışanlarının insan sağlığına katkıda bulunduğu faaliyetleri paylaşabildiği yeni blogunu Tumblr üzerinden yayınlıyor.

Tüm dünyadan Pfizer çalışanları, milyarlarca insanın sağlığını ilgilendiren önemli gelişmelerle sağlık sektörüne büyük ve önemli katkı sağlamaktadır. Blogda da, Pfizer çalışanlarının insan sağlığıyla ile ilgili önem arz … Read More

#InstaSağlık – Sağlık Sektörü İçin Instagram

21 March 2014 10:11 |

Fotoğraf sanatını alışkanlık yaratıcı hale getirecek bir karışım düşünelim; taşınabilirlik, sosyallik ve fotoğraf sanatının kendisi. Bunları bir araya getirelim ve işte Instagram.

Sosyal ağlar sayesinde hepimiz birer içerik üreticisiyiz artık. Herhangi bir düşüncemizi, beğendiğimiz bir şarkıyı, çektiğimiz bir fotoğrafı yayınlamamız … Read More