Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

verizon

”Verizon Virtual Visits” ile Çevrimiçi Randevu ve Muayene Hizmetleri

30 June 2014 10:41 |

ABD’nin büyük teknoloji şirketlerinden Verizon, geçtiğimiz günlerde, Verizon Virtual Visits platformunu açıkladı. Platform; kullanıcı dostu tasarımı, güvenilir ve düşük maliyeti ile hastalara, sağlık durumlarıyla ilgili destek alabilecekleri klinisyenlere çevrimiçi olarak yönlendirmekte. Platform üzerinden; akıllı telefonlar, tablet ve masaüstü bilgisayarlar ile başta grip … Read More

Verizon Sağlık Alanında Çalışmalarına Devam Ediyor

13 August 2013 11:49 |

Verizon, Amerika’da bulunan en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri. Gelişmiş teknolojik alt yapı ve tecrübeleriyle yakın bir zamanda sağlık sektörüne katkı sağlamak amacıyla çalışmalara başlayan Verizon şirketi, sağlıktaki dijital gelişmeler ve güvenlik problemlerine de gerçekçi çözümler üretebilmek için çalışmaktadır.

Read More

Dev Telekomünikasyon Şirketi Sağlık Endüstrisine Katkıda Bulunacak

24 May 2013 14:04 | 1

Verizon, şu an Amerika’daki en büyük kablosuz telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi. Çok gelişmiş alt yapıları ve tecrübeleriyle Amerika’da sağlık endüstrisine katkıda bulunmayı hedefleyen Verizon Mobile, sağlık alanındaki dijital gelişmeler ve güvenlik problemlerine de gerçekçi çözümler üretebilecek potansiyelde.

Günümüzde, iletişim ve … Read More