Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

FitStar Ekiplerinden Yeni Sağlık ve Fitness Uygulaması

FitStar Ekiplerinden Yeni Sağlık ve Fitness Uygulaması
Ceren Gülpınar

Dijital sağlık ve fitness şirketi FitStar, yoga tutkunları için yeni bir uygulama tasarladıklarını açıkladı. Uygulamanın ismi FitStar Yoga. FitStar platformundaki diğer uygulamalar gibi, kullanıcılar için her vücut tipine uygun video programları içermektedir. FitStar’ın ilk uygulaması FitStar Personal Trainer, yıldız ve kişisel antrenör olarak bilinen Tony Gonzalez ile aynı özelliklerde olan NFL‘nin ortak çalışmaları dahilinde yürütülmüştü.

FitStar, FitStar Yoga uygulaması için  yoganın efsane ismi Tara Stiles ile birlikte kişiselleştirilmiş yoga seansları için partnerliğini başlattı. Strala Yoga’nın kurucusu ve aynı zamanda sahibi olan, küresel sınıflarda 1000’den fazla eğitimi bulunan, milyonlarca insanla yogayı tanıştıran Tara Stiles, insanları sağlıklı yaşamla buluşturdu. Bunun yanında New York Times, Hindustan Times, The Times(İngiltere) gibi birçok gazetede, ulusal ve uluslararası dergilerde en çok satan yazar profilinde yer almıştır. Tara Stiles aynı zamanda 22.000’den fazla okulda sağlıklı yaşam için teşvik programlarına sahip olan Alliance for a Healthier Generation‘un da en büyük  destekçilerinden biridir.

Uygulamanın güncel lansmanını incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz.

iPhone, iPod touch ve iPad cihazlarında çalışan; iOS 7.0 sürümü veya daha üstü ile uyumlu FitStar Personal Trainer, ekstra özellikler için sunulan, ücretsiz uygulamaları  ile  App Store’da mevcuttur.

Video için buraya tıklayınız.

Submit a Comment