Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ile, Bilişim Dünyası Yeniden Bir Araya Geliyor

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi ile, Bilişim Dünyası Yeniden Bir Araya Geliyor
Ceren Gülpınar

30 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Lütfü Kırdar Kongre Merkezi‘nde yer alacak olan ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’nin bu yılki medya sponsorlarından biri de Tek Doz Dijital oldu.

2000 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük bilişim etkinliği olarak bilinen Bilişim Zirvesi, geçtiğimiz yıl sahip olduğu yeniliklerle ve konuşmacı kitlesiyle çok yönlü bir değişimin ilk adımını atmıştı. Zirve; bu yıl da ICT Summit NOW (Yeni Eski Dünya) ismini alarak Avrupa, Asya ve Afrika’nın iş ve bilişim profesyonellerini buluşturan uluslararası organizasyon kimliğini genişletti.

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’nin bu yıl için belirlenen konsepti Türkiye’deki konferans yapısını kökten değiştirecek nitelikte. Zirvedeki katılımcılara, son zamanlarda önemi oldukça artan iletişim ve iş birliği için daha fazla fırsat verilecek. Aynı zamanda, zirve dahilinde gerçekleşecek olan birbirinden farklı seminerler, toplantılar ve eğitimler sayesinde katılımcılara ilgilendikleri alanlardaki yenilikleri takip etme imkanı da sunulacak.

ICT Summit NOW

Geçtiğimiz yıl katılımcılarına kazandırdığı uzmanlık ve tecrübeyi, bu yıl küresel bir etkinliğe dönüştürmeyi hedefleyen ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’nin 2014 yılı için belirlenen teması ise: “En İyilerden Özgür Konferanslar.”

Peki zirvede bu yıl neler konuşulacak? Oldukça geniş bir kitleyi hedef alan zirve için, bu yıl belirlenen konu başlıklarından bazıları şöyle:

  • İnternet ve İletişim Başlıklarında Trendler
  • Mobil yenilikler
  • Kurumsal BT’de Yeni Soluk: Google for Works
  • Hayat Kurtaran Teknolojiler
  • API: Dijital Ekonominin Temel Yapı taşı

Teknolojinin oldukça yoğun bir alanda kullanıldığı ve yeniliklerin sürekli takip edildiği sektörlerin, bilişim alanındaki gelişimi görmesi ve doğru fırsatları paylaşabilmesi için, bu zirve oldukça önemli.

Organizasyonla ilgili ayrıntılar ve detaylı program içeriği ile ilgili bilgi almak için etkinlik web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bilişim, teknoloji ve dijitalle birlikte gelen değişimlerin hayatlarımızda nasıl yer edindiğini görebilmek ve  bu harika etkinliğin katılımcılarından biri olmak isteyenlerle, 30 Eylül ve 1 Ekim tarihlerinde Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde buluşmak dileğiyle.

Submit a Comment