Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Apple ile Senkronize Akıllı Kulak Termometresi

Apple ile Senkronize Akıllı Kulak Termometresi
Çağla Akın

Giyilebilir teknoloji ve akıllı sağlık uygulamalarının yükselişi ile Swaive, akıllı telefonunuzla veya tabletinizle, Apple HealthKit aracılığıyla iletişim kuran yeni akıllı kulak termometresi üretti. Bluetooth bağlantılı cihaz sıcaklıkla ilgili verileri analiz edebilecek ve ailenizin sağlık bilgilerini size sunabilecek. Dolayısıyla bu cihaz ile, teknoloji meraklılarına akıllı telefonlarından grip kaynaklı sıcaklık analizlerini daha temiz ve şık bir yolla izleme imkanı doğuracak.

Swaive’ in bu uygulaması aracılığıyla sağlığınızı uzaktan izleyebilir ve aynı zamanda ailenizin diğer bireylerini de bu uygulamaya kaydedebilirsiniz. Ayrıca uygulama her bireyin yaş aralığına göre size bir tablo sunacak ve değerleri bu tabloya göre sağlıklı bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

Uygulama herkesin kullanabilmesi için en basit ve en doğru şekilde sağlık sonuçlarını alabilmenizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Swaive

Ürün gündüz ve gece, değerleri sessiz ve en verimli şekilde okumak için LED teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca kullanıcı bu uygulamayla, değerlerin gün ve haftaya göre ne kadar düşmüş ve yükselmiş olduğunu takip edebilir, kolay bir şekilde istediği zaman bu bilgilerini doktoruyla paylaşabilir. Acil tanı gerektiren durumlarda ise listesine kişi ekleyebilir ve sıcaklık değerleri tablosunu bu kişiyle anında paylaşabilir.

Swaive bu uygulamayı ve cihazı dünyanın her yerindeki doktor, hemşire ve diğer sağlık görevlilerine de hitap etsin diye evrensel skalalarda oluşturmuştur. Ve Swaive bu ürünü Apple ile uyumlu çalışması için üretmesinin yanında ürünün tek başına da bir termometre olarak kullanılabileceğini de belirtmiştir. Veriler otomatik olarak kaydedilecek ve gerektiğinde Apple Health Care’e gönderilecek.

Bu ürün Silikon Vadisi’nde bir şirket olan Swaive tarafından tasarlanmış olup, ürünün tahmini satış fiyatı $79.99 olacaktır. Ürünün bu ayın sonlarına doğru satışa sunulması bekleniyor.

Submit a Comment