Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

İlaç Dozu Atlamaya ‘MediSafe’ ile Son Verin

İlaç Dozu Atlamaya ‘MediSafe’ ile Son Verin
Taner Onay

Kronik bir hastalığı nedeniyle sürekli ilaç kullandığını belirten kişilerin oranı gün geçtikçe artmaktadır. Bu kişiler tedavi olmak için uzun süreli ilaç kullanmak zorunda kalıyorlar. Düzenli ilaç kullanımı hastalığın tedavi sürecini çok önemli bir şekilde etkilemektedir. Düzenli kullanılmayan ilaçlar ile büyük bir maddi kayıp yaşanmakta, hastalar iyileşememekte ve tedavi süreleri uzamaktadır.

Günümüzün mobil sağlık uygulamaları ilaç kullanan kişilere ilaçlarını hatırlatma konusunda kolaylık sağlamaya devam etmektedir.

MediSafe, harika görsel ve kullanımı kolay bir ilaç hatırlatma ve ilaç alma yönetimi uygulamasıdır. Bu uygulama ilacınızı zamanında ve güvenli bir şekilde almanıza yardımcı olur. Aile fertlerinizin ilaçları konusunda da onlara yardımcı olmanızı sağlar.

medisafe

Uygulama ile hatırlatma bölümünüze birden fazla ilaç ekleyebilir, dozlarını belirleyebilir ve hatırlatma günlerini ve saatlerini ayarlayabilirsiniz.

MediSafe, diyabet, kalp hastalıkları ve kanser tedavileri gibi çoğu karmaşık sağlık durumlarında ilaç hatırlatması ve yönetimi için ayarlanmış olup aynı zamanda doğum kontrol hapları alımı için de güvenli bir hatırlatıcıdır.

Med-Friend özelliği sayesinde ilaç arkadaşları ekleyebilir ve birbirinize ilaç hatırlatmaları yapabilirsiniz. MediSafe bir aile ilaç hatırlatıcısıdır. Aile fertlerinizden biri ilacını unuttuğu takdirde, MediSafe, size anında bildirim gönderir ve müdahale etmenizi sağlar.

MediSafe uygulamasına nasıl ilaç eklendiğini ve ilacın nasıl alındığını bu eğitici videolardan öğrenebilirsiniz.

MediSafe Project’in web sitesine buradan ulaşabilir daha geniş bilgi edinebilrisiniz. MediSafe ilaç hatırlatma uygulamasını Appstore ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama sahipleri uygulamayı bireylere ücretsiz olarak sundukları halde uygulamayı ilaç şirketlerine, eczanelere, hastanelere sattığı sürümler sayesinde gelirlerini sağlıyorlar.

Submit a Comment