Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

İlaç ve Sağlık Sektörünün Sosyal Buluşması Bu Partide Gerçekleşti

İlaç ve Sağlık Sektörünün Sosyal Buluşması Bu Partide Gerçekleşti
Alperen Sözen

Geçtiğimiz yıllarda her ayın ilk Salı günü, Social Touch #mahnattanmanzaralıofis ‘te gerçekleştirilen Sushi Geceleri yerini Social Touch’ın #socialtouching partilerine bıraktı.

Kurulduğu ilk günden bugüne, sağlık ve ilaç sektörüne özel kurgulanmış hizmetleriyle, dijital medya sektöründe farkını ortaya koyan Social Touch; yeni lanse ettiği temalı partilerinin ilkini dün gece Wom Karaköy’de verdi.

görsel1

Partiye ilaç ve sağlık sektöründen pazarlama, dijital pazarlama ve kurumsal iletişim yöneticileri, akademik çevreden konuklar ve medyanın sevimli yüzleri katıldı.

Davetlilerin pek çok keyifli anı paylaştığı partinin bu ayki teması “Winter is Coming” oldu. Kışa merhaba tadında bir araya gelinen partide tek giysi kodu bereydi. Davetliler, giymekten en çok hoşlandıkları birbirinden ilginç bereleriyle ortama renk kattı.

görsel6

 

görsel7

Müşterilerini arkadaşlarından ayırmayan, eğlencede de onlarsız yapamayan Social Touch’ın bu partisi de, her zaman olduğu gibi çok konuşulacağa benziyor. Bir sonraki parti ise iki ay aradan sonra başka bir temayla verilecek.

Submit a Comment