Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

KindMind Soruyor: Nasılsınız?

KindMind Soruyor: Nasılsınız?
Kubilay Han Uluerim

Okul, iş ve aile ortamı gibi sosyal yaşantımızın temelini oluşturan unsurlar psikolojimizi oldukça fazla etkiliyor. Özellikle stres, depresyon ve anksiyete ile yaşayan insanların boş zaman bulup psikolojik destek alması ise maalesef pek mümkün değil.

Bu konuya müdahale etmek isteyen KindMind ekibi, şu anda Kickstarter üzerinden yürüttüğü kitle fonlama kampanyasıyla özel bir mobil uygulama geliştiriyor.

cccs

KindMind soruyor: Nasılsınız?

KindMind’ı açtığınız anda “Nasılsın?” sorusuyla karşılaşıyorsunuz. Soruyu yanıtlamak için çok kötü ve çok iyi arası 5 farklı seçenekten birini seçtikten sonra bu veriler direkt olarak haftalık raporunuza ekleniyor. Bu sayede haftalar, aylar ve yıllar içinde psikolojinizin nasıl değiştiğini gözlemleyebiliyorsunuz. Eğer profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa uygulama sayesinde size en yakın ve bütçenize en uygun psikoloğu bulabiliyor, kameranız sayesinde tele-tıp görüşmesi yapabiliyorsunuz. Yolladığınız rapor ve yaptığınız görüşme sonunda size teşhis koyan doktorunuz, aynı zamanda yakınınızdaki bir eczaneye elektronik reçete yollayabiliyor ve ilaçlarınızı almanızı kolaylaştırabiliyor.

Kitle fonlama kampanyası yeni başlayan KindMind’ın 42 günü daha bulunuyor. Şu anda 11 destekçi ve 576 $ toplamış hâlde olan firmanın 27,900 $’lık bir hedefi var.

 

Kaynak:

Submit a Comment