Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Kurumsal Çalışanların Sağlığı İçin Apollo Jiyo Geliyor

Kurumsal Çalışanların Sağlığı İçin Apollo Jiyo Geliyor
Kubilay Han Uluerim

Apollo Hospitals, kurumsal profesyonellerin uyku saatini ve düzenini takip etmesini sağlayan bir sağlık uygulaması yayınlamaya hazırlanıyor. Apollo JIYO olarak adlandırılan bu uygulama, aynı zamanda stres azaltma ve egzersiz gibi konularda sağlıkla ilgili ipuçları veriyor.

“Sağlık hizmetlerine tam zamanında erişim vermeye ve insanları bilinçlendirmeye odaklandık. Bu konuda Dr. Deepak Chopra ile ortaklaştığımız için mutluyuz. Bu ortaklıkla beraber, küresel çapta uzmanları, ürünleri ve hizmetleri daha çabuk ve direkt olarak akıllı telefonlar sayesinde kullanıcıyla buluşturacağız.” diyor Apollo Hospitals Kurul Başkanı Dr. Prathap C Reddy.

220px-Apollo_Hospitals_Svg_Logo.svg

“Bu ürün, her kurumsal çalışan ve vatandaşın yoğun günlük yaşantıları için çok önemli. Bedeninize iyi bakın, bedeniniz de size baksın. Apollo Jiyo’nun amacı, kişiselleştirilmiş sağlık bilgileri, ürünleri ve hizmetleri sayesinde, toplumun sağlığını en üste çıkarmak. Bu platform beni dünya çapında sağlık alanında olan bütün gelişmelerden haberdar ediyor. Paneldeki uluslararası tanınmış diyetisyen ve sporcular sayesinde, JIYO benim sağlık için tek durağım olacak.” diyerek sistemin ne kadar büyük ve işlevsel olduğundan bahsediyor Ram Charan.

Submit a Comment