Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Lift 1.1 Milyon Dolar Topladı

Lift 1.1 Milyon Dolar Topladı
Alperen Sözen

San Francisco merkezli sağlık uygulamaları geliştiricisi Lift, 1.1 milyon dolar toplayarak, kendi fonlarında 3.6 milyon dolarlık bir değer artışını gerçekleştirdi.

Lift’in uygulamaları, kullanıcıların sağlıklarını geliştirmeleri için hedefler belirlemelerine yardımcı oluyor. Kullanıcılar ayrıca Lift topluluklarından kendilerini cesaretlendirebilecek geri bildirimler de alabiliyorlar ve koçluk ipuçlarını kullanarak programa sağdık kalabiliyorlar.

Ek olarak, Lift ücretli bir koçluk özelliğini de kullanıcılarının daha karmaşık hedeflere ulaşması için hizmete soktu. Böylece uygulama kullanıcıları, daha fazla yardıma ya da rehberliğe ihtiyaç duyduklarında haftalık 14.99 dolar ödeyerek uygulama içinde yer alan bir mesajlaşma platformu yardımıyla koçlarla konuşabiliyorlar. Diyet planı ve telefon görüşmeleri için kullanıcılardan ek bir ücret daha isteniyor.

ku-xlarge

Uygulamanın en büyük dezavantajlarından biri, koçların sağlık ya da diyet uzmanları olmaması. Koçlar sadece daha önce başkalarının henüz ulaşamadığı hedeflere ulaşmış kullanıcılar. Şu anda bu koçların sayısı 700. Sistemde toplam 4000 farklı hedef bulunuyor.

 

Submit a Comment