Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

MapMyFitness Koşucularına Özel Sosyal Ağ Oluşturuyor

MapMyFitness Koşucularına Özel Sosyal Ağ Oluşturuyor
Seçil Uygungil

MapMyFitness, internet siteleri ve mobil uygulamaları aracılığıyla sağlıklı bir yaşam için sizi destekleyen bir mobil uygulama geliştirme şirketi. Şirketin MapMyRun uygulaması sayesinde kullanıcılar hem bulunduğu yerleri diğerleriyle paylaşıp topluluk oluşturabiliyor hem de diğer topluluklara katılabiliyorlar. Yalnızca koşu deneyimlerini kaydetmekle kalmıyor aynı zamanda uygulamanın sağlık bölümünde yedikleri besinlerin kalorilerini hesaplayabiliyorlar. Şirket şimdi ise kullanıcıların devamlılığını sağlamak için yeni bir program düzenliyor.

Hafta içinde MapMyFitness, The Happy Run Group çevrimiçi topluluğunu kurmak amacıyla spor ürünleri şirketi BrooksRunningCompany ile birlikte çalışacağını duyurdu. Bu yeni sosyal grup koşucular arasında yapılacak 3 yıllık bir yarışmayı kapsıyor.

Ortakların hedefleriyse kullanıcıların koşudan sonra deneyimlerini MapMyFitness da dahil birçok sosyal ağda paylaşmasını teşvik etmek. Her koşudan sonra kullanıcı çalışmasını “Crushed Goals,” “Kicked Butt,” ve “Finished with a Smile’’ gibi seçeneklerle derecelendirebiliyor. The Run Happy Group, ayrıca kullanıcıları Run Happy Instagram gibi teşvik edici ek seçenekler sunuyor.

Yarışmacılar çevrimiçi Run Happyportalı aracılığıyla koşu etkinlikleriyle ilgili yerel toplulukları bulabiliyor ve tartışma oturumlarına katılabiliyorlar. Ayrıca MapMyFitness ve BrooksRunningCompany, kullanıcıların yararlanabilmesi için Brooks ürünlerinin nerde ve nasıl kullanılacağına dair yerel bayilere bilgilendirme yapıyor.

 

 

 

 

Submit a Comment