Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ocak Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi

Ocak Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi
Nihal Yormaz

İlaç sektörü tüm paydaşlarını bir araya getiren uluslararası dijital sağlık etkinliklerinin Ocak 2016 takvimiyle karşınızdayız. Detaylara ve katılım koşullarına, linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1) Health 2.0 WinterTech

Sağlık 2.0 WinterTech üst teknoloji şirketleri ile yatırımcıları, girişimcileri, politikacıları ve sağlık teknoloji firmalarını bir araya getirmeyi amaçlayan bir oldukça büyük bir etkinlik. Sağlık ve wellness teknolojisinin yeni dönemde yenilikçi ve beklenmedik biçimlerde bir araya gelen ürünleri, oyuncuları ve ortaklıkları hakkında duymak istediğiniz her şey için Health 2.0 WinterTech gelin. 13 Ocak 2016 tarihinde San Francisco Finans Merkezi’nde gerçekleşecek etkinliğin detayları ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

2) Joint Digital Healthcare Symposium

MEP Eva Kaili ve katılın ve Brüksel’deki Avrupa Parlamentosu’nda eSağlık Politikası etkinliğine katılmaya ne dersiniz? Sahadan aracıları bir araya getiren bu etkinlikte e-sağlık ve mSağlık kullanımının Avrupa’daki politikacılar tarafından nasıl algılandığını anlama fırsatı bulabileceksiniz. Belçika-Brüksel’de 19-20 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin detayları ve kayıt koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

3) Social Media in the Pharmaceutical Industry

İlaç Endüstrisinin Actelion, Bristol-Myers Squibb, Boehringer Ingelheim, Lundbeck, Creation Healthcare, Novo Nordisk, Pfizer ve Roche dahil da olmak üzere birçok dev ismi Sosyal Medya SMi’s 8. yıllık konferansında bir araya geliyorlar. İlaç endüstrisinin önde gelen uzman şirketlerinden niş bir platform sağlayacak bu etkinlikte üst düzey pazarlama uygulayıcıları son trendleri ve teknolojileri yakalamak, dijital stratejileri maksimize etmek ve pratik vaka çalışmaları yapmak amacıyla 20-21 Ocak tarihlerinde İngiltere-Londra’da toplanıyor olacaklar. Etkinliğin detayları ve katılım koşulları için buraya tıklayabilirsiniz.

Submit a Comment