Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Sağlık ve İlaç Sektörüyle Sıcak İlişkiler Geliştirmenin Yolu: Sponsor Olun!

Sağlık ve İlaç Sektörüyle Sıcak İlişkiler Geliştirmenin Yolu:  Sponsor Olun!
Dr. Sertaç Doğanay

2014 Ağustos ayından bu yana her 3 ayda bir tekrarlanarak geleneksel hale gelen #SocialTouching Party serisinin altıncısı için detayların şekillendiği bugünlerde sponsorluk çalışmalarını tam gaz sürdürüyoruz. İlaç ve sağlık sektörünü bir araya getiren bu partiyi 12 Mart 2016 Cumartesi günü gerçekleşmeyi planlıyoruz. Facebook’taki #SocialTouching kapalı grup üyeleri olan, Türkiye ilaç ve sağlık sektöründen 600 kişinin davet edileceği partiye katılım her zamanki gibi ücretsiz. Partilerimizin en önemli özelliği de ikramda, dansta ve eğlencede sınırsız olması.

28 Kasım’daki son partimizde Kanserle Dans Derneği yararına çok eğlenceli etkinlikler gerçekleştirmiştik. Bu partimizde de Türkiye Alzheimer Derneği yararına çeşitli çekiliş ve açık artırmalar düzenleyeceğiz. Kısacası hem eğleneceğiz hem de hep beraber “hayırlı” bir şeyler yapacağız.

Her partide olduğu gibi bu partide de sponsorlarımızın #hastasıyız . Sponsorlara sunduğumuz imkanlar sadece parti günü ve mekanıyla sınırlı kalmıyor, öncesinde yürüttüğümüz iletişim ve parti sonrası paylaşılan profesyonel çekim fotoğrafların sosyal medyada yayılmasıyla büyük kitlelere erişim söz konusu oluyor. Kısacası ilaç ve sağlık sektörüne hizmet sunan her marka ve kurumun ötesinde, bu parti sayesinde son derece seçkin kişilere erişmek isteyen markalar da sponsorluk fırsatlarını değerlendirebilirler.

Bu önemli fırsatlardan yararlanmak için: #SocialTouching Party Vol 6

Submit a Comment