Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

SlideShare ile Hastanenize Olan Güveni Artırın

SlideShare ile Hastanenize Olan Güveni Artırın
Ceren Gülpınar

Hastaların güven duygusu, iyileşme süreci ve hastaneye olan tutumları açısından oldukça önemli. Eğer hastalarınızın hastanenize olan güvenlerini gözle görülebilir şekilde artırabilirseniz insanlar sunduğunuz hizmetlerden dolayı sizi tercih edecektir.

Hastalarınızın hastanenizi tercih etmesini ve size olan güvenini artırmasını sağlayacak pek çok yol var. İşte bu yollardan biri de SlideShare. Bir konuya ait sunum oluşturmak ve diğer insanlarla bu sunumları paylaşmak için oldukça popüler olan bu platform, gereksiz algoritmalar kullanan diğer pek çok sosyal medya kanalına nazaran daha kullanışlı.

Peki bir hastane için SlideShare ile içerik paylaşmanın en iyi yolu nedir? İşte size yardım edecek birkaç ipucu:

  • Öncelikle hastanenizin uzmanlık gösterdiği alanda bir tanıtım yazısı oluşturmanız gerekiyor. Güncel konuları özetleyerek sunumunuza ekleyin ve mutlaka kullanıcıya konuyla ilgili fazladan bilgi alabileceği linkler sunun.
  • Tıbbi müdahale gerektiren, acil durumlarda uygulanabilecek yöntemlerle ilgili bir sunum oluşturmanız insanların bilgilenmesini ve bu gibi durumlarda neler yapmaları gerektiğini öğrenmelerini sağlayacaktır. İlk yardım esnasında kalp masajının nasıl yapılacağına yönelik bir sunum oluşturursanız, insanlar herkesin öğrenmesi için sosyal medyada bu sunumu paylaşacaklardır.
  • Son olarak belli alanlarda uzmanlaşmış hastanenizde görev alan 10 doktoru listeleyin ve sunumunuza ekleyin. Böylelikle hastane yada doktor tercihlerinde hastalarınıza büyük kolaylık sağlamış olursunuz.

Yukarıda değindiğimiz maddelerden de anlaşılabileceği gibi SlideShare doğru bir şekilde optimize edilebilirse insanlar tarafından faydalanma sıklığını arttıracak önemli sosyal medya araçlarından biri olabilir.

Submit a Comment