Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Aralık Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi

Aralık Ayı Dijital Sağlık Uluslararası Etkinlik Takvimi
Nihal Yormaz

Dijital sağlıkla ilgilenen tüm paydaşların bir araya geleceği uluslararası etkinliklerin Aralık ayı takvimi ile karşınızdayız. İlaç sektörünü, kamu ve özel kuruluşlarını, mobil operatörleri, dijital sağlıkla ilgilenen teknoloji firmalarını ve tabii ki dijital ajanları aynı çatı altında toplayarak sektörü uluslararası düzeyde gelişmelerden haberdar etmeyi amaçlayan etkinliklerin bir listesini sizler için hazırladık. Linklere tıklayarak detaylı bilgiye ve kayıt şartlarına ulaşabilirsiniz.

Global Sağlık Kongresi (30 Kasım-1Aralık/Londra-İngiltere)

Global Engage Londra, İngiltere’de 30 Kasım-01 Aralık tarihleri arasında Dijital Sağlık Kongresi düzenlemeye hazırlanıyor. Konferans Dijital Patoloji Kongreleri, qPCR ve Dijital PCR Kongreleri ve Hassas Tıp Kongresini de içeren başarılı bir kişiselleştirilmiş tıp serisinin parçası aslında. Londra’da gerçekleştirilecek olan bu kongrenin detayları ve kayıt şartları için buraya tıklayabilirsiniz.

Forbes Sağlık Zirvesi(2-3 Aralık/New York-ABD)

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, bilim adamları ve doktorlar şimdiye kadar bireysel hastalar hakkında tarihin gün yüzüne çıkaramadığı birçok gerçeği keşfetmiş olacaklar. Forbes Sağlık Zirvesi, sektörde bu alanda çalışan ve üst düzey liderleri içeren dünyanın en etkili sağlık etkinliklerinden biri. Bu nedenle de bu etkinlik, yeni dünyayı kucaklamak ve sağlığın yeniden tanımlanması açısından oldukça önemli bir yere sahip. Etkinlik, Amerika’nın New York kentinde 2-3 Aralık tarihlerinde düzenleniyor olacak. Detaylı bilgi ve kayıt şartları için buraya tıklayabilirsiniz.

Dijital Sağlık Dünya Forumu (8 Aralık/Londra-İngiltere)

80’den fazla endüstri lideri 2015 Dijital Sağlık Dünya Forumu’nda çığır açan teknolojik anlayışların tartışıldığı eşzamanlı 4 vaka çalışması ve sunumlara katılacak. Forumun anahtar odak noktaları ise şöyle:

  • Veri Analitiği ve Güvenliği
  • Telesağlık
  • mSağlık ve Uygulamaları
  •  Elektronik Tıbbi Kayıtlar
  • Dijital Hastane
  • Hasta Etkileşimi

2015’in bu sağlık teknolojileri etkinliğinden genişletilmiş ağ fırsatlarıyla en iyi şekilde yararlanmak için buraya tıklayarak kayıt şartlarını öğrenebilirsiniz.

Submit a Comment