Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Tek Doz Dijital Bumerang Ödüllerine Aday!

Tek Doz Dijital Bumerang Ödüllerine Aday!
Dr. Sertaç Doğanay

En Uzman Blog

 

Yaklaşık bir yıldır, Tek Doz Dijital olarak, genişleyen kadromuzla ve zengin içeriklerle dijital sağlık alanındaki tüm gelişmeleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Öncelikle desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkür ederiz. Çatısı altında bulunduğu Social Touch’ın vizyonunu ve güncelliğini en iyi şekilde yansıttığına inandığımız Tek Doz Dijital, kuruluşundan bu yana, çalışanları, gönüllü yazarları ve siz değerli okuyucuları sayesinde çok yol kat etti. Öncelikle emeği geçen ve destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.

Sağlık sektörüne dijital bir bakış açısı kazandıran Tek Doz Dijital’in önemli bir kilometre taşı da Hürriyet Gazetesi’nin bir servisi olan Bumerang adlı blog ağına platin yayıncı üyeliğinin teklif edilmesidir. Haziran ayında yaklaşık 23 bin blogun dahil olduğu bu ağa katılmamızla birlikte bu yıl 3.sü düzenlenen Bumerang Ödülleri’nde “En Uzman Blog” kategorisinde ödül almak için başvurumuzu yaptık.

Bumerang Blog Ödülleri 2013

Türkiye’nin en iyi bloglarının belirleneceği etkinlikte, Bumerang ağına üye olan yayıncılar her kategori için jüri değerlendirmesine kalacak 10 blog arasına girmek için yarışıyor. 11 Kasım 2013 tarihine kadar sürecek olan online oylama sonucunda aday bloglar jüri değerlendirmesi sonrası 5 Aralık 2013’teki final gecesine katılmaya hak kazanacak.

Sosyal medya ve dijital teknolojiler konusunda sağlık ve ilaç sektörünün nabzını tutan blogumuz için sizler de bize destek olmak istiyorsanız aşağıdaki logoya tıklayabilirsiniz. Şimdiden hepinize teşekkür ediyor ve desteğinizin devamını diliyorum.

Bumerang Ödülleri 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Submit a Comment