Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Axxess Pharma, 2 Milyon Dolarlık Finansman Desteği Aldı

Axxess Pharma, 2 Milyon Dolarlık Finansman Desteği Aldı
Ceren Gülpınar

Geçtiğimiz günlerde, Axxess Pharma, 2 milyon dolarlık finansmanı olan AllStar Health Brands‘in tümüne sahip olduğunu ve bu durumdan memnuniyet duyduğunu açıkladı. Fonlar, cari satın alma siparişlerini yerine getirmek, pazarlama faaliyetlerini ve ürün stoklarını artırmak için kullanılacak. Yönetim ayrıca, TapouT Kas Büyüme ve Kurtarma hattı tarafından istenen ve hızlıca yüksek talep gören ürünleri de bünyesine dahil edeceğini açıkladı.

Beaufort Capital‘in yönetim kurulu üyeleri tarafından yayınlanan ortak bildiride Leib Schaeffer ve Robert Marino, tıbbi ürünler ve beslenme ürünlerini sunmaya devam eden Axxess Pharma’nın önde gelen yatırımcılarından oldukları için gurur duyduklarını açıkladı. Şirket, TapouT hattı gibi ürünlerle, sağlıklı yaşam tarzı sunan konfor ve rahatlığın yanı sıra, hastalıkları ve hastalıklara sebep olan her türlü sağlık engelini iyileştirmeyi hedefliyor.Daha büyük bir şirket olarak anılmak yerine, kullanıcılara umut vaat eden, ağrıyı ve rahatsızlığın hafifleten, sağlığı ön planda tutan heyecanlı bir şirket olarak anılmak istediklerini söyledi.

Axxess Pharma Başkanı ve Doktor Daniel Bagi: “Bu durum Axxess Pharma için önemli kilometre taşlarından biridir. Aldığımız tüm siparişleri yerine getirmek için fon sağlarken, gelir düzeylerimizi de genişleterek yolumuzda ilerliyoruz. Pazarlama faaliyetlerimizi artırarak pazarda yüksek talep gören ürünlerimizi tanıtmaya çalışıyoruz.Sahip olduğumuz TapouT markalı premium ürünlerimizi, her yaştan bireylerin yaşam kalitesini iyileştirmek için sunuyoruz.” diyerek açıklamasını bitirdi.

 

Submit a Comment