Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

CKR Interactive, NAHCR Konferansındaki Sağlık İşverenlerini Hedefliyor

CKR Interactive, NAHCR Konferansındaki Sağlık İşverenlerini Hedefliyor
Ceren Gülpınar

CKR Interactive, iş pazarlama sektöründe mihenk taşı olan NAHCR’ye (National Association for Health Care Recruitment) ait yıllık olarak düzenlenen Image Konferansı’nın 2014 yılı Orlando- Florida’da yer alacak organizasyonunu duyurdu.

CKR Interactive Müşteri Geliştirme Direktörü Tony  Rosato: “Biz, üst düzey yeteneklere ihtiyaç duyan işverenlerin tespit edilmesinde zorlanıyoruz. Özellikle de spesifik zamana duyarlı olan sağlık sektöründe bu böyle. Onlarca deneyimimizi gözden geçirerek hemşireler, sağlık görevlileri ve diğer sağlık uzmanlarını belirlemek istiyoruz. Onlara yenilikçi çözümler sunarak iş hayatındaki hedeflerinde yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.” dedi.

Rosato:” 2014 Image yaklaşımını “uygulamalı” olarak ele alıyoruz. Örneğin; 23-24 Temmuz tarihlerindeki eğitimimizde, pazarlama alanında başarı elde etmek isteyen bunun için CKR Interactive konferansını ziyaret eden 45 katılımcıdan 5’ine 100 dolar değerinde Massage Envy  kartlarından birini kazanabilme şansı veriyoruz. Ayrıca işe alınmaları için belirttikleri sebepler dışında, stres altında kalmak istediğini söyleyen katılımcılar da işe alınabilirler. Bu personel kabulünde uyguladığımız taktiklerden biridir.” diyerek konuştu.

NAHCR

Şirket olarak sonraki Shiatsu masajını uygulama imkanını sunmayacak olsalar da Rosato’ya göre, katılımcıların aklındaki en iyi profesyonel ilgiyi onlar sunmuş olacaklar. İşe alım yalnızca doğru adayları bulma ve onları elde tutabilmekten daha zorlu olduğundan, CKR Interactive sahip olduğu RN işe erişim ve kısa bilgilendirme ile katılımcılara temin edilebilecek.

CKR Interactive, RN iş eğilimleriyle ilgili ayrıntılı ve elit iş gücü sunabilen doğrudan bir etkiye sahiptir ve size hemen uygulayabileceğiniz ipuçları sağlayabilir.

NAHCR Image konferansı hakkında:

Sağlık profesyonelleri için “Önde Gelen Dernek” olarak tanımlanan NAHCR IMAGE 2014 konferansı sürekli değişen dinamik bir sağlık ortamında stratejik iş ortağı olabilme imkanıyla beraber, sahip olduğu kaynakları da ağlar ve bilgiler aracılığı ile katılımcılarına sağlamaktadır. Bu yılki etkinliğin teması “Sağlık İşe Alımlarında Mükemmellik Vizyonu” olarak belirlenmiştir. NAHCR’nin 2012’den beri yaklaşık 1000 sağlık profesyonelinin dahil olduğu üyelikleri vardır. CKR ise 10 yıldan fazladır dernek üyesi olarak görev almaktadır.

Peki neler yapılıyor?

CKR Interactive, kuruluşların işverenlerine markalaşmada uzmanlık, pazarlama stratejisi, interaktif kalkınma, sosyal ve gelişen medya, özel araştırmalar doğrultusunda stratejik iletişim yoluyla işe alma ve personelleri elinde tutabilme gibi karmaşık sorunları çözmeye yardımcı olan küresel bir istihdam pazarlama firmasıdır.  Amaçları ise şirketlerin ihtiyaç duyduğu üst yetenekleri bulabilmek ve elde tutabilmek adına programlar düzenlemektir.

Submit a Comment