Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

DHS 2015 ile Sağlıklı Bir Geleceğe Adım Atın

DHS 2015 ile Sağlıklı Bir Geleceğe Adım Atın
Nihal Yormaz

Her yıl olduğu gibi bu yıl da sağlık sektörünün tüm paydaşlarının bir araya gelerek sağlığın geleceğine yönelik çözümleri konuşacağı Digital Health Summit Turkey, yine sektörün en çok konuşulan zirvesi olmaya hazırlanıyor.

Sektörün en yenilikçi zirvesi olma özelliği taşıyan Digital Health Summit Turkey 2015, 17-18 Aralık 2015 tarihleri arasında Park Bosphorus Hotel’de sağlık sektörünün tüm paydaşlarına yeni dijital çözüm önerileri sunmak üzere gerçekleşecek. PTMS tarafından düzenlenecek olan zirveye ilaç sektörü, kamu ve özel sektörden sağlık kurumları, mobil operatörler, teknoloji firmaları, geri ödeme kurumları başta olmak üzere sağlık sektörünün her kesiminin büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Dijital Health Summit 2015’te Neler Konuşulacak?

DHS 2015 için oldukça dolu bir program hazırlanıyor ve merak edilen birçok konuda da katılımını konfirme eden konuşmacılar tarafından epeyce dolu hasta odaklı oturumlarla zirvenin son derece renkli geçeceği tahmin ediliyor. Zirvede konuşulacak konuların ana başlıkları ise şu şekilde:

  • Kişiselleştirilmiş Tıp ve Sağlıkta Genom Dönemi
  • Sağlık Çalışanları için Geliştirilen Sosyal Ağların Günümüzdeki Önemli Etkisi
  • Erişilebilirlik: Engelliler için Kullanıcı Dostu Dijital Platformlar Tasarlamak
  • Son Kullanıcılarının ve Hekimlerin Giyilebilir Sağlık Teknolojileri ile İlgili Algıları
  • Çoklu Kanalda Kapalı Döngü Pazarlama
  • Dijital Pazarlama: Toplum için mi, marka için mi?

Zirvede geçtiğimiz yıllardan farklı olarak zirveyi takiben 19 Aralık 2015 Cumartesi günü konusunda bir dünya otoritesi olan David Doherty tarafından sertifikalı “Mobil Sağlık Kursu” yapılacak. Zirve, sağlık sektörüne vizyon kazandıracak yenilikçi ve ilham verici dijital sağlık çözümleri ile sektör paydaşlarıyla buluşmak için geri sayıma başladı! Detaylı bilgi ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Submit a Comment